Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Już dziś Olimpia Sulęcin powalczy o pierwsze punkty w Nysie. Pojedynek ze Stalą będzie transmitowany od godziny 17:45 (link: http://www.bit.ly/OlimpiaLive). Zarówno Olimpia, jak i Stal nie zdobyły w tym sezonie jeszcze punktów. W tabeli nasi dzisiejsi rywale zajmują 9 miejsce ze stosunkiem setów 2:6, natomiast Olimpia z bilansem 1:6 jest na 11. miejscu.

Łucznik Strzelce Krajeńskie – Stal Sulęcin
W niedzielę, 15.10 o 13:00 Stal zmierzy się na wyjeździe z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie. Wynik spotkania może istotnie wpłynąć na sytuację w środkowej części tabeli. Sulęcinianie zajmujący obecnie 7. miejsce w klasyfikacji mają tylko 1 punkt przewagi nad będącym na 9. pozycji Łucznikiem. W ostatnim meczu w ataku naszej drużyny wystąpił Michał Matuszak, który w swoim debiucie na tej pozycji popisał się bardzo dobrą skutecznością, zdobywając dwie bramki. Jeżeli trener Sławomir Iwasieczko znów postawi na Michała w ataku, a ten będzie równie skuteczny, jak w meczu z Polonią – możemy przywieźć 3 punkty i znacząco poprawić swoją pozycję w tabeli.

Orkan Długoszyn – Lubniewiczanka Lubniewice, 15 października, 15:00
Debiutanci w A klasie zmierzą się z Lubniewiczanką. Będzie to drugi „derbowy” pojedynek. Orkan do tej pory zdobył tylko punkt i wciąż płaci frycowe beniaminka. Lubniewiczanka zgromadziła na swoim koncie 9 punktów, odnosząc 2 zwycięstwa, 3 remisy i trzykrotnie schodząc z murawy pokonaną.

Chrobry Drzeńsko – Znicz Trzemeszno Lubuskie, 14 października, 14:00
Jedyny sobotni pojedynek Znicz rozegra z Chrobrym Drzeńsko. Chrobry ma 3 punkty przewagi nad Zniczem, więc ewentualne zwycięstwo zawodników z Trzemeszna będzie bardzo cenne i odegra spory wpływ na układ tabeli po tej kolejce.

Victoria Stanowice – Bosko Sulęcin, 15 października, 11:00
Boscy wyjeżdżają do Stanowic. Sulęcinianie zajmują 6 miejsce w tabeli, a Victoria dopiero 10. lokatę. Obie drużyny dzieli 5 punktów. Tabela i dotychczasowe wyniki obu drużyn wskazują na to, że debiutujący, aczkolwiek posiadający spore doświadczenie ligowe zawodnicy PAP Bosko przywiozą do Sulęcina 3 punkty.

Turnieje Żaków, 14 października 13:00
Pierwszy turniej to I liga gr,1: BOSKO, Czwórka Kostrzyn, FA Dudka Kostrzyn, Celuloza Kostrzyn, Ilanka Rzepin i Polonia Słubice
Drugi turniej to III liga gr.2:: Toroma Torzym, Warta Słońsk, SAP Słubice, Bosko II, Bosko III.

Mecze odbywać się będą jednocześnie na czterech boiskach.

ŁH

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin

Opcje ustawień prywatności

Google Analytics

Korzystamy z usługi Google Analytics i Google AdSense, usługa Google Analytics służy do tworzenia statystyki stron internetowych świadczonej przez Google, dzięki której pliki cookie zostają zamieszczone na Państwa urządzeniu. Informacja wytworzona przez plik cookie, dotycząca korzystania przez Państwa z Serwisu będzie przekazana i przechowywana przez Google. Google będzie wykorzystywał te informacje w celu oceny korzystania przez Państwa z Serwisu, zestawiania raportów z działalności prowadzonej na witrynie dla operatorów witryny oraz świadczenia innych usług dotyczących działalności na witrynie i korzystania z internetu.

_utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz, _ga

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?