Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

Praca meble łóżka Sulęcin

Siatkarscy pierwszoligowcy podrażnieni wypuszczeniem z rąk pełnej puli w starciu z Norwidem Częstochowa udadzą się do Siedlec. W pomeczowych spotkaniach trener Łukasz Chajec podsumował porażkę tym, że to nie Norwid wygrał, lecz Olimpia przegrała wypuszczając zwycięstwo dostępne praktycznie na wyciągnięcie ręki.

Będzie to spotkanie bezpośrednich sąsiadów w tabeli, gdyż KPS mając jeden punkt więcej jest o oczko wyżej w ogólnym rankingu rozgrywek od olimpijczyków.

Ciekawostką tego spotkania jest fakt, że na pozycji atakującego w Siedlcach występuje Bartosz Kowalczyk – pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego zawodnik jeszcze w poprzednim sezonie grał w barwach międzyrzeckiego Orła w rozgrywkach II ligi. Przeciwnicy Olimpii w poprzedniej kolejce w trzech setach, lecz po ciężkiej walce ulegli wrocławskiej Gwardii, a w przedostatniej kolejce mierzyli się z ostatnim rywalem sulęcinian – Norwidem – ten pojedynek przegrali 1:3. Atutem siedlczan będzie na pewno gra na własnym obiekcie – oba zwycięstwa odnieśli oni bowiem we własnej hali i pozostają w niej jak na razie niepokonani.
I liga piłki siatkowej: KPS Siedlce – Olimpia Sulęcin – sobota 3.11.18 – godz. 17.00

Po wysokim zwycięstwie nad Łucznikiem Strzelce Krajeńskie Stalowcy udadzą się do Drezdenka, aby w 13 kolejce rozgrywek Klasy Okręgowej zmierzyć się z tamtejszym Radowiakiem, który także wysoko wygrał przed tygodniem w pojedynku w Lubiechni Wielkiej. W tym pojedynku to Stalowcy powinni być faworytem gdyż po 12 kolejkach zajmują szóste miejsce z dorobkiem 18 punktów, zaś Radowiak jest 13-ty i zgromadził tych punktów 11. W dotychczasowych meczach domowych drużyna z Drezdenka tylko raz zwyciężyła – 29 września, gdy okazała się o jedną bramkę lepsza od Warty Słońsk (4:3), w sześciu pozostałych spotkaniach domowych drezdeneccy piłkarze musieli uznać wyższość rywali.
Klasa Okręgowa – Radowiak Drezdenko – Stal Sulęcin – sobota, 3.11.18 – godz. 14.00

W jedenastej kolejce spotkań A-klasy Znicz Trzemeszno uda się do Boczowa gdzie rozegra spotkanie z siódmą w tabeli Juwenią Boczów. Juwenia po piorunującym początku sezonu wpadła w lekki dołek, notując trzy porażki z rzędu, z którego wygrzebała się dopiero w poprzedniej kolejce urządzając kanonadę w Kowalowie (zwycięstwo 5-8). Znicz początek tego sezonu ma znacznie lepszy niż w poprzednim, a ponieważ obie drużyny w tabeli dzielą tylko 3 punkty, zapowiada się niezwykle interesujące spotkanie.
A-klasa: Juwenia Boczów – Znicz Trzemeszno Lubuskie – niedziela 4.11.19 – godz. 14.00

Na półmetku rozgrywek B-klasy spadkowicz – Orkan Długoszyn zajmuję pozycję wicelidera tracąc jeden punkt do Iskry Głuchowo. Zespół nominalnie z Długoszyna mecze „domowe” rozgrywa na obiekcie w innej gminie – w Ośnie Lubuskim. Mimo tego w dziewięciu dotychczasowych spotkaniach aż pięciokrotnie zwyciężał, dwa razy remisował i dwukrotnie schodził z boiska pokonany (14. października w Lubiszynie oraz 27. października w Wysokiej k. Gorzowa Wielkopolskiego.

Marek Dębowski

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin