Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Home Kultura

Praca meble łóżka Sulęcin

Rok artystyczny 2016/2017 w Sulęcińskim Ośrodku Kultury oraz w Bibliotece Publicznej rozpoczynamy huczną akcją pod hasłem: „Naładuj kulturę w Sulęcinie”, która odbędzie się w dniach 30.09-2.10. Przed nami trzy intensywne dni, które wprowadzą mieszkańców Miasta i Gminy Sulęcin w nadchodzący klimat całorocznych wydarzeń.

W piątek, 30 września po raz drugi zapraszamy na happening „Robimy hałas na rynku”. Tego dnia mija termin na składanie wniosków do Urzędu Miejskiego o dofinansowanie pięciu wybranych projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2017. Miło nam poinformować, że przez jednego z mieszkańców naszego miasta została zgłoszona koncepcja systemu podestów na sali konferencyjnej (widowiskowej) Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Jeśli realizacja dojdzie do skutku, SOK będzie mógł pochwalić się nowoczesną i wszechstronną, składaną konstrukcją podestów, która ma przywrócić dawny amfiteatralny układ siedzeń na sali. Taki system będzie łatwy do montażu oraz demontażu, co umożliwi wykorzystanie go także, jako podesty sceniczne podczas imprez plenerowych, a co za tym idzie, będziemy mogli częściej, bez dodatkowych wydatków, zapewniać Wam, mieszkańcy Gminy Sulęcin, i Waszym najmilszym rozrywkę na najwyższym poziomie.

Ponadto, w piątek o godzinie 17:00 zapraszamy na „Labirynt Kulturalny” – ta tajemniczo brzmiąca nazwa to nic innego, jak oficjalna inauguracja roku artystycznego SOK. Tego dnia Sulęciński Ośrodek Kultury, a także Biblioteka Publiczna będą otwarte dla wszystkich, którzy są zainteresowani działalnością obydwóch placówek w nadchodzącym czasie.
W sobotę, 1 października, w Piekarni Kultury odbędzie się wystawa fotografii Basi Andryańczyk. Zapraszamy o godzinie 17:00 i liczymy na jak największą obecność amatorów sztuki współczesnej. Tego samego dnia, o godzinie 20:00, w klubie „u Bulka” zabrzmi Cristian Inostroza. Z największą przyjemnością zachęcamy do wzięcia udziału w klimatycznym koncercie chilijskiego wirtuoza harmonijki ustnej.
Niedziela, 2 października, to coroczne Zawody Latawcowe o Puchar Burmistrza Sulęcina. Święto Latawca rozpoczyna się o godzinie 13:30 na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Sulęcinie. Już teraz zapraszamy wszystkich, zwłaszcza najmłodszych mieszkańców naszej Gminy. Uczestnicy tej plastyczno- technicznej rywalizacji do wyboru mają stworzenie dwóch konstrukcji latawców: latawce płaskie oraz skrzynkowe. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Regulamin i więcej informacji na stronie www.soksulecin.pl.

naladuj-kulture

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin