Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca meble łóżka Sulęcin

Na zakręcie, czyli nasza Osiecka – koncert będący podsumowaniem Konkursu Recytatorski ego Poezji Agnieszki Osieckiej – zapraszamy wszystkich chętnych! Szczegóły dotyczące konkursu: www.bibliotekasulecin.pl / tel. 95 755 31 72.

25.10.2019 r. (piątek)
godz. 19:00
Klub u Bulka, ul. Moniuszki 1
Bilety: 20 zł. Dla uczestników konkursu wstęp wolny.

***

NA ZAKRĘCIE CZYLI NASZA OSIECKA

PIOSENKA – wieczna towarzyszka życia. Jest blisko kiedy się rodzimy i kiedy odchodzimy, bywa protestem, czasami staje się przebojem… Jak zauważył dawno temu Jeremi Przybora: PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO!

I chyba większość z nas zgodziłaby się również ze słowami reżysera Piotra Łazarkiewicza, który pisał że tylko w muzyce odnaleźć można coś absolutnie pięknego, nieopisywalnego werbalnie, niewyrażalnego, co porusza najdelikatniejsze i najczulsze struny duszy człowieka..

W świat piosenki z tekstami jednej z najwybitniejszych polskich poetek AGNIESZKI OSIECKIEJ poprowadzą nas:
Albert Bezdziczek – fortepian
Stanisław Zimniewicz – udu, cahon, perkusonalia, śpiew
Mateusz Skrzypczak – saksofony
oraz Marzena Więcek – śpiew

W repertuarze m.in.: „Na zakręcie”, „Weselne dzieci”, „Widzisz mała”, „Ludzkie gadanie”, „Okularnicy”, „Uciekaj moje serce” z tekstami Osieckiej, w nowych oryginalnych aranżacjach. Podczas wieczoru usłyszymy również kilka piosenek innych wybitnych teściarzy jak Jacek Kaczmarski, Jerzy Janczarski, czy Wojciech Młynarski.

MARZENA WIĘCEK
Aktorka, wokalista, poetka, reżyserka, dyrektor Lubuskiej Akademii Aktorskiej i Lubuskiej Szkoły Telewizji i Filmu. Za swoje projekty artystyczne zdobyła ponad 100 nagród w kraju i na świecie. Kilkukrotna laureatka nagród kulturalnych miasta i województwa. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Poznańskiej Szkoły Aktorskiej i Wielkopolskiej Szkoły Radia, Filmu i Telewizji.

ALBERT BEZDZICZEK
Pianista, klawiszowiec, muzyk sesyjny, akompaniator, organista, swobodnie poruszający się w takich muzycznych gatunkach jak: pop, soul, rock, funk, jazz, gospel, poezja śpiewana, piosenka kabaretowa, muzyka kościelna. Magister Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim oraz absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Zielonej Górze w klasie fortepianu. Klawiszowiec zespołu Best Before (zwycięzcy plebiscytu Radia Zachód „Przebojem na antenę” w 2010) oraz Plus Braders.

STANISŁAW ZIMNIEWICZ
Perkusjonalista, gitarzysta, muzyk, aranżer, członek zespołu New Message. Absolwent Edukacji Artystycznej w Zakresie Szkoły muzycznej na UZ, gra w różnych zespołach, które prezentują głównie nurt latynoski oraz popowy. Nauczyciel muzyki.

MATEUSZ SKRZYPCZAK
Absolwent kierunku jazz i Muzyka Estradowa Uniwersytetu Zielonogórskiego. Nauczyciel gry na saksofonie w rozmaitych szkołach muzycznych, członek kilku zespołów
muzycznych.

Zapraszamy na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie!

BuS Grossberen dojazdy
BuS Grossberen dojazdy
BuS Grossberen dojazdy
BuS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin