Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie informuje, iż w swojej ofercie usług medycznych posiada wykonywanie testów immunoglobulicznych w kierunku COVID-19:
– SARS-CoV-2 IgM koszt badania: 70 zł
– SARS-CoV-2 IgG koszt badania: 70 zł

Badanie dedykowane jest pacjentowi, jako pomoc w określeniu czy mógł być on narażony na obecność wirusa i zostać nim zarażony oraz czy uzyskano u pacjenta swoistą odpowiedź immunologiczną przeciw SARS-CoV-2. Oznaczenie wykonuje się z próbki krwi pobranej od pacjenta.

UWAGA!!! Nie są to testy genetyczne na obecność koronawirusa, gdzie wymaz pobierany jest z nosa i z gardła, a których wyniku żądają szpitale przed operacją. Nasze testy dają dodatkową możliwość otrzymania informacji o chorowaniu lub przechorowaniu COVID-19. Oczywiście nie dają 100% gwarancji, ale zwiększają prawdopodobieństwo odpowiedzi na wyżej wymienione pytanie.
Badanie IgM dodatnie to podejrzenie zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Badanie IgG dodatnie to prawdopodobieństwo przebycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i nabycia odporności.

Wyżej wymienione testy wykonywane są w laboratorium SPZOZ przy ul. Witosa 4 w Sulęcinie w każdy wtorek i czwartek w godz. 10:15 – 11:00.

Pacjencie pamiętaj!!!
Stawiając się na badanie musisz przestrzegać zasad reżimu sanitarnego.
Weź ze sobą maseczkę.

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie