Home Sport PAP Bosko

Praca meble łóżka Sulęcin

W miniony weekend odbył się dwudniowy turniej piłki nożnej Parafialnej Akademii Bosko w hali sportowej I LO w Sulęcinie. W zawodach sportowych wzięły udział następujące zespoły: SAP Słubice, Ilanka Rzepin, Warta Słońsk, UKS 4 Kostrzyn, Akademia Murawskiego z Zielonej Góry, Progres Gorzów, Kania Cup, Drużyna Wiktorii Szczaniec, Stal Sulęcin oraz gospodarze: PAP BOSKO.

Zacięta rywalizacja, pot i łzy szczęścia towarzyszył podczas walki o Puchar Burmistrza Miasta Sulęcin dwóm grupom wiekowym: Żakom 2010 i 2009 oraz Skrzatom 2011 i 2009. W całym evencie wzięło udział łącznie około 300 dzieci wraz z rodzicami i kibicami.

W przerwach między meczami uczestnicy mogli skosztować własnoręcznie pieczonych ciast, które momentami osładzały gorzką porażkę gry, natomiast wszyscy uczestnicy turnieju w ramach podziękowania otrzymali złote medale.

Gorące podziękowania należą się władzom miasta, sponsorom nagród oraz dyrekcji sulęcińskiego LO za udostępnienie hali i pomoc w organizacji eventu.

Kluczowymi uczestnikami meczu okazali się trenerzy wraz z wypełniona po brzegi strefą kibica. Słowa otuchy, gratulacje oraz doping to nieodłączne elementy każdego sportowego wydarzenia.

Walka i zabawa były przednie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje organizowane przez Parafialną Akademię BOSKO.

Kinga WIeczorek
fot. Maciek Barden

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin