Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Sport PAP Bosko

W miniony weekend odbył się dwudniowy turniej piłki nożnej Parafialnej Akademii Bosko w hali sportowej I LO w Sulęcinie. W zawodach sportowych wzięły udział następujące zespoły: SAP Słubice, Ilanka Rzepin, Warta Słońsk, UKS 4 Kostrzyn, Akademia Murawskiego z Zielonej Góry, Progres Gorzów, Kania Cup, Drużyna Wiktorii Szczaniec, Stal Sulęcin oraz gospodarze: PAP BOSKO.

Zacięta rywalizacja, pot i łzy szczęścia towarzyszył podczas walki o Puchar Burmistrza Miasta Sulęcin dwóm grupom wiekowym: Żakom 2010 i 2009 oraz Skrzatom 2011 i 2009. W całym evencie wzięło udział łącznie około 300 dzieci wraz z rodzicami i kibicami.

W przerwach między meczami uczestnicy mogli skosztować własnoręcznie pieczonych ciast, które momentami osładzały gorzką porażkę gry, natomiast wszyscy uczestnicy turnieju w ramach podziękowania otrzymali złote medale.

Gorące podziękowania należą się władzom miasta, sponsorom nagród oraz dyrekcji sulęcińskiego LO za udostępnienie hali i pomoc w organizacji eventu.

Kluczowymi uczestnikami meczu okazali się trenerzy wraz z wypełniona po brzegi strefą kibica. Słowa otuchy, gratulacje oraz doping to nieodłączne elementy każdego sportowego wydarzenia.

Walka i zabawa były przednie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje organizowane przez Parafialną Akademię BOSKO.

Kinga WIeczorek
fot. Maciek Barden

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS