Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Już po raz dziewiąty w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbędą się niezwykłe zawody, które przeniosą uczestników w świat dziecięcej zabawy, a jednocześnie wyciągną na powierzchnię ich umiejętności i zręczność. Mowa o IX Międzynarodowych Mistrzostwach Gry w Kapsle – Kapsel Cross 2024. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników kapsli oraz tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego w sobotę, 24 lutego 2024 roku o godzinie 12:00.

Czym jest Kapsel Cross 2024? To nie tylko konkursowa rywalizacja, ale także powrót do korzeni, do chwil, w których podwórkowi kumple pstrykali kapslami na ziemi lub asfalcie. Tym razem jednak kapsle stały się głównymi bohaterami specjalnie przygotowanego toru, który w tym roku przybierze stylizację epoki dinozaurów! Co więcej, organizatorzy szykują dla uczestników dwie dodatkowe konkurencje techniczne. Oprócz tego będzie można stanąć w szranki w klasyfikacji indywidualnej (w kategoriach kids i open).

Jeśli chcesz dołączyć do Kapsel Cross 2024, szczegółowe informacje, zasady oraz możliwość zapisów znajdziesz na profilach na Facebooku i Instagramie pod nazwą „KapselCross”, na stronie internetowej www.soksulecin.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1037336994205722/

IX Międzynarodowe Mistrzostwa Gry w Kapsle – Kapsel Cross 2024 w skrócie:

  • Kiedy? 24 lutego 2024 roku o godzinie 12:00.
  • Gdzie? Sulęciński Ośrodek Kultury.
  • Dla kogo? Dla wszystkich, bez limitu wieku.
  • Dwie kategorie: Kids: (urodzeni w 2011 i młodsi) i Open (urodzeni w 2010 i starsi, w tym dorośli).
  • Dodatkowa klasyfikacja drużynowa dla tych, którzy w kategorii Open wystartują w dwie osoby.
  • Szczegóły, zasady i formularz zapisowy dostępne w opisie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1037336994205722/
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS