Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Fotogalerie

Lato dobiega końca, więc nie tylko tradycyjnymi kolorowymi wiankami, balonami, swojskimi pierogami, krokietami z czerwonym barszczem, ziemniaczanymi plackami ze śmietaną, gulaszem, pierogami z kaszą gryczaną i serem, frytkami, kiełbaskami z grilla, napojami, ciastami, ale przede wszystkim uśmiechem na twarzach pożegnali tegoroczne lato mieszkańcy Miechowa.

Loteria z nagrodami na festynie
Organizatorem festynu „Pożegnanie lata 2022 w Miechowie” była Rada Sołecka i sołtys Miechowa Małgorzata Sienkiewicz, która zjednoczyła wokół siebie wspaniałe grono mieszkanek i mieszkańców sołectwa. W trakcie jego trwania odbyła się loteria fantowa z nagrodami – wszystkie losy wygrywały upominki. Wylosowane przez uczestników festynu numerki dodatkowo wzięły udział w losowaniu nagrody głównej. Jej sponsorem był mieszkaniec Miechowa Piotr Gondorek. Ufundowany serwis do kawy wygrał numer 80, którego właścicielem został współprowadzący imprezę muzycznie DJ Kamil Komar. Kamil bezinteresownie i od serca wygrany serwis przekazał radzie sołeckiej, a pomysł został nagrodzony gromkimi brawami uczestników zabawy.

Dogoterapia, wianki i rycerze w Miechowie
Dodatkowymi atrakcjami, z którymi spotkali się uczestnicy festynu, była między innymi prezentacja dogoterapii zorganizowana przez firmę Brams Szkolenie Psów z Krzeszyc. Rozrywkę i niespodziankę zapewnił Maciek Niemiec prezentując strój rycerza z pełnym wyposażeniem czyli tradycyjnym ubiorem, mieczem, tarczą, hełmem. Oprócz tego podczas imprezy odbywało się malowanie kolorowymi zmywalnymi farbami twarzy najmłodszych przez Michalinę Gromalę, a całą imprezę prowadziła Danuta Malenkowska. Nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni, prezentacji wyrobów z domowej spiżarni, jak również wystawy gotowych kolorowych wianków, które w trakcie imprezy trafiły na głowy uczestniczek festynu. Przed zachodem słońca organizatorzy rozdali uczestnikom imprezy dziesiątki kolorowych balonów napełnionych helem z napisem „Pożegnanie lata Miechów 2022”, które poszybowały w różne strony świata. Imprezę późną nocą zakończyła zabawa taneczna pod chmurką przy muzyce mechanicznej.

Podziękowania od sołtyski Miechowa
Sołtyska Miechowa Małgorzata Sienkiewicz dziękuje sponsorom Ninie Maćkowskiej z Sulęcina i Piotrowi Gondorkowi z Miechowa, jak również współorganizatorom Dorocie Szkwarek, Teresie Gondorek, Dorocie Strączek, Elianie Bednarczyk, Anieli Strączek, Piotrowi Borkowskiemu, Jackowi Strączkowi i Przemysławowi Dziamskiemu za okazaną pomoc w realizacji całej imprezy. Dziękuje również wszystkim przybyłym na festyn, ponieważ nie zabrakło mieszkańców ościennych i dalszych miejscowości, którzy uczestniczyli w imprezie.

Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS