Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Fotogalerie

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulęcinie 18 marca zakończyły się rozgrywki Sulęcińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w kategorii mężczyzn.

Na podstawie rozegranych trzech turniejów, w kwalifikacji ogólnej I miejsce zajęła drużyna Team J z Sulęcina, II miejsce Dziki z Kowalowa, III drużyna 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej z Międzyrzecza i IV miejsce Guźce z Kowalowa.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Karolina Kępa z drużyny Guźce z Kowalowa, Karolina Baran z drużyny Dziki z Kowalowa, Daniel Siek z 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej i Andrzej Sas z Team J z Sulęcina. Puchary i dyplomy wręczyła zawodnikom zastępczyni burmistrza Sulęcina Iwona Walczak i dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Paweł Krzyżaniak. Mecze sędziowali: Przemysław Struch i Andrzej Staats. Koordynatorem imprezy jest Zbigniew Kędziora.

Zakończenie rozgrywek Sulęcińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w kategorii kobiety odbędzie się w wymienionej powyżej sali sportowej w sobotę 25 marca o godzinie 9.00.


Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS