Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Dobre wiadomości napłynęły dziś do nas od Pana Marka Zaręby. Wszystko wskazuje na to, że sulęciński szpital wzbogaci się o pracownię rezonansu magnetycznego, co pozwoli mieszkańcom na dostęp do lepszej i szybszej diagnostyki.

Poniżej publikujemy list, jaki przesłał do naszej redakcji M. Zaręba.

„Szanowni Państwo!

Co prawda nie kandyduję w wyborach samorządowych z uwagi na chorobę, ale to nie znaczy że obojętny jest mi wybór poszczególnych kandydatów.

W styczniu bieżącego roku spotkałem się z Panem Marcinem Jabłońskim Marszałkiem Województwa Lubuskiego w celu zapewnienia wsparcia dla szpitala sulęcińskiego, w pozyskaniu  środków unijnych.

Natomiast w marcu w Sulęcinie w obecności Szefa Sulęcińskiej Platformy Pana Tomasza Prozorowicza, Pan Marszałek Marcin Jabłoński  obiecał pomoc dla szpitala w otrzymaniu środków na zakup Rezonansu Magnetycznego – mam nadzieję, że obaj Panowie dotrzymają tej obietnicy, a Pan Marszałek Jabłoński, tak jak kilkanaście lat temu otwierał nowe skrzydło szpitala, będzie już w niedługim czasie otwierał nową Pracownię Rezonansu Magnetycznego w Sulęcinie.

Myślę, że wszyscy mieszkańcy Sulęcina zdają sobie sprawę, jak ważny to jest sprzęt w diagnostyce wielu chorób, który będzie mógł mieszkańcom zapewnić diagnostykę na najwyższym poziomie.

Z poważaniem

Marek Zaręba

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS