Home Kultura Koncerty - relacje

Praca meble łóżka Sulęcin

31 sierpnia 2018 r. na Letniej Scenie Klubu u Bulka odbyły się 3 wspaniałe koncerty. Zagrali: GILF, Gra Sów i znane już dobrze większości The Doctors.

Jako pierwszy wystąpił duet pod nazwą GILF, czyli Gil i Fiałka. Są to znani muzycy z Zielonej Góry, którzy zaprezentowali swoje covery grungeowych numerów lat 90-ych w wersji akustycznej.

Zaraz po nim zagrał zespół z Poznania – Gra Sów. Jest to bardzo młody zespół, powstał w październiku 2017 i bardzo szybko zdobywa nowych fanów. Muzycy mają wspaniałe umiejętności i tworzą interesującą muzykę o czym świadczy fakt, iż miesiąc po powstaniu zespołu zdobyli drugie miejsce w konkursie nowych zespołów – GETTING-OUT FESTIVAL w Gorzowie Wlkp. Wprowadzają refleksyjny klimat i zmuszają do „słodko-gorzkich” przemyśleń. Grupę tworzą: Marta Wołczecka (gitara elektryczna);Tomasz Dopierała (gitara basowa); Kamil Meler (wokal oraz gitary); Patryk Robaczewski (perkusja)
Oba zespoły wywarły wielkie wrażenie na publice.

Na koniec wieczoru zagrała sulęcińska formacja The Doctors, którzy grają muzykę bluesowo-rockową. W swoim repertuarze posiadają utwory Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy.
Tym miłym akcentem występem naszych muzyków zakończył się wieczór z okazji zakończenia wakacji. Był to ciekawy koncert, bez wątpienia warty wysłuchania ze względu na zobaczenie nowych zespołów, które wspinają się po szczeblach kariery muzycznej.

Klaudia Koczara

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin