Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

W sali wystaw Sulęcińskiego Ośrodka Kultury 23 listopada odbyły się Powiatowe Zawody w Szachach w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju wzięło udział 40 zawodników reprezentujących szkoły podstawowe, ponadpodstawowe (ostatnie klasy gimnazjów) oraz szkoły średnie z Torzymia, Słońska, Kołczyna, Wędrzyna i Sulęcina.

W kategorii szkół podstawowych drużynowo:
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie,
II miejsce Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sulęcinie,
III miejsce Szkoła Podstawowa w Kołczynie,
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Słońsku,
V miejsce Szkoła Podstawowa w Torzymiu,
VI miejsce Szkoła Podstawowa w Wędrzynie.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

W Finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Szachach, które odbędą się w Sulechowie 18 grudnia Gminę Sulęcin będzie reprezentowała drużyna Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w składzie:
Ewelina Morton, Paweł Musin, Damian Świerc i Mikołaj Darmograj, oraz drużyna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w składzie: Sara Błaszkiewicz, Jakub Jeremicz, Daniel Tytus i Maciej Gaik.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach, które będą miały miejsce w Sulechowie 19 grudnia wezmą udział uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulęcinie w składzie: Oliwia Musin, Weronika Kłosińska, Bartosz Brzeziński i Maciej Zdrojewski oraz
Szkoły Podstawowej w Torzymiu w składzie: Karolina Glanowska, Aleksander Jurkiewicz, Michał Samuel i Bartłomiej Traczyk.

W Szachowej Licealiadzie 20 grudnia w Sulechowie zagrają uczniowie szkół średnich: I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie w składzie: Agata Łętowska, Maksymilian Obrzut, Michał Jałocha i Jakub Zakrzewski oraz
Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie w składzie: Dorota Nadybeł, Grzegorz Pawlak, Michał Świtała i Mikołaj Janusz.

Sędzią Głównym Zawodów był Janusz Kuśnierz, a organizatorem Urząd Miejski w Sulęcinie.

Maciek Barden

1 odpowiedź na ten artykuł

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin