Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Promowane

W ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży na Stadionie Miejskim im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie, 5 czerwca odbyły się zawody w lekkoatletyce – Igrzyska Dzieci Sulęcin 2018. Do rywalizacji stanęli najlepsi zawodnicy klas V i VI wyłonieni w eliminacjach powiatowych Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

Uczestnicy zawodów lekkoatletycznych /dziewczęta i chłopcy/ wzięli udział w konkurencjach: skok wzwyż, rzut piłeczką palantową na odległość, pchnięcie kulą, w biegach na 60, 300, 600 i 1000 metrów oraz sztafecie 4×100 metrów.

W spotkaniu z zawodnikami uczestniczył Przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Szczepański, burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart i zastępca burmistrza Iwona Walczak.

KOLEJNOŚĆ PO ZAKOŃCZONEJ RYWALIZACJI

60 m.– chłopcy
MYSIOREK JAKUB (SP 8 ŻARY)-7,70 sek.
MAC SZYMON (SP WIECHLICE)-7,99 sek.
FILMANOWICZ HERBERT (SP 18 ZIELONA GÓRA )-8,04 sek.
DĄBROWSKI MICHAŁ (SP TRZEMESZNO LUBUSKIE)-8,06 sek.
MOLSA MARCEL (SP OŚNO LUBUSKIE)-8,20 sek.
MAZUR MARCEL (SP 15 GORZÓW WIELKOPOLSKI )-8,28 sek.
HEINTZE DANIEL (SP 2 WSCHOWA)-8,59 sek.
KONRADOWSKI ADRIAN(SP LGIŃ )-8,62 sek.
WIAŻEWICZ DAMIAN (SP 15 GORZÓW WLKP)-8,67 sek.
SAFIAN BŁAŻEJ (SP CYBINKA)-9,01 sek.

60 m.-dziewczęta
PRZYBYLSKA KLAUDIA (SP 1 RZEPIN)-8,51 sek
MAKAŃCZUK OLIWIA (SP MIROCIN DOLNY)-8,81 sek.
SZYMAŃSKA OLIWIA (SP OLBLACHÓW)-8,87 sek.
PIOŚ EMILIA (SP 5 ŻARY)-8,94 sek.
LEŚNIEWSKA IZA (SP 1 RZEPIN)-8,97 sek.
KRACIUK KORNELIA (SP 15 GORZÓW WLKP)-9,03 sek.
ŁUKASZEWICZ LENA (SP 2 SULĘCIN)-9,23 sek.
TADYSZ DOMINIKA (SP 2 SULĘCIN)-9,48 sek.
REMBACZ OLA (SP PSZCZEW)-10,05 sek
GIL WIKTORIA (SP NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI)-10,12 sek.

300 m.-chłopcy
1. MELANOWICZ KAMIL (SP TRZEMESZNO LUN.) – 42,58 sek.
2. LINKIEWICZ PIOTR (SP 11 ZIELONA GÓRA )-43,07 sek.
3. BRYCZUOWSKI KACPER (ZS GRABIK)-44,58 sek.
4.FILMANOWICZ HERBERT ( ) – 44,63 sek.
5.BĘBEN OSKAR (SP WĘDRZYN )-45,06 sek.
6. WYRWAS WOJCIECH (SP 11 ZIELONA GÓRA )-46,91 sek.
7 .KLIKS ERYK (ZSP KARGOWA )-48,43 sek
8.SZYJA JAKUB (SP 1 SZPROTAWA )-48,47 sek.
9. BOŻEK PATRYK (SP 3 ŻARY)-50,45 sek.
10. ZAMACHOWSKI BRAJAN(SP 1 SZPROTAWA )-52,56 sek.

300 m. – dziewczęta
BOKŁA JULIA (SP 2 KROSNO ODRZAŃSKIE )-47,16 sek.
DZIWULSKA ALA (SP 3 LUBSKO)-47,34 sek.
BLUMENSZTAJN OLIWIA (SP 11 ZIELONA GÓRA)-47,90 sek,
CHWALISZ PAULINA (ZSE-OSIECZNICA )-48,12 sek.
KOSTRZEWA KLAUDIA (SP MIROCIN DPLNY )-48,78 sek.
SMOLARCZYK WIKTORIA (SP TORZYM )-49,39 sek.
ŁUKASZEWICZ LENA (SP 2 SULĘCIN)-49,49 sek.
MACHCIŃSKA NICOLA (SP 2 KROSNO ODRZAŃSKIE )-49,98sek.
PŁUDOWSKA JULIA (SP 18 ZIELONA GÓRA)-50,52 sek.
KOSIŃSKA WERONIKA (SP 2 WSCHOWA )-50,22 sek..

600 m.–dziewczęta
1.AGNIESZKA NOWAK -/SP SULECIN/ -1,43.55
2.SMOLARCZYK MAJA – /SP TORZYM/ – 1,50,17
3.GRĄSKA ROKSANA – /SP 10 ZIELONA GÓRA/ -1,53,27
4.KWAŚNIK WERNIKA-/KAT.SZK.PODSTAWOWA/ -1,57,10
KORWEL MARTYNA-/SP MIROCIN DOLNY/ – 1.57,61
WIELAND JAGODA – /ZSP KARGOWA/ -1,59,23
GRYGLIK MARTYNA- /SP 7 ŚWIEBODZIN/ -1,59,41
JAROSZ ŁUCJA -/SP 11 ZIELONA GÓRA/ – 1,59,90
SYPNIEWSKA ZUZANNA-/SP 10 ZIELONA GÓRA/-2,00,73
SMOLARCZYK AMELIA-/SP RORZYM/- 2,02,62

600m.-chłopcy
KUŹNIK ŁUKASZ (SP 18 ZIELONA GÓRA )-1,42,84
HULALKA FILIP (ZSP KARGOWA)-1,45,46min.
MIELĘGOWSKI SZYMON(SP SZANIEC )-1,48,63 min.
HETMAŃCZYK DORIAN (SP GĘSTOWICE)-1,51,91 min.
TIUCHTIEJ IGOR (SP OŚNO LUBUSKIE )-1,52,18 min.
KIERZEK WIKTOR -(SP PSZCZEW)-1,54,06 min.
SUDNIK ALBERT (SP2 KROSNO ODRZAŃSKIE )-1,55,81min.
PILARCZYK MICHAŁ (SP 18 ZIELONA GÓRA )-1,56,72 min
DOBKIEWICZ KRZYSZTOF (SP PSZCZEW )-1,57,84min.
HARENDA ANTONI (SP 8 ŻARY)-1,59,12 min.

1000 m.–chłopcy
PESTKA JAKUB (SP 21 GORZÓW WLKP)-3,03,68 min
NOWAK DANIEL (SP WIECHLICE)-3,07,54 min
MAKOWSKI WOJCIECH ( SP GĘSTOWICE)-3,16,11 min
KASPRZYK RADOSŁAW (SP KONOTOP)-3,25,37 min.
SZYMAŃSKI KAROL (SP 20 GORZÓW WLKP)-3,28,56 min.
RAWSKI MIKOŁAJ (SP 18B ZIELONA GÓRA )-3,35,87 min.
BARAKOMSKI KAMIL (SP 3 LUBSKO)-3,41,90 min.
KOHUT SZYMON (ZSP LIPINKI ŁUŻYCKIE )-3,45,64 min.
ŚLIWIŃSKI LUCJAN (SP KOLSKO)-3,48,47 min.
CZYŻ TOMASZ (SP 7 ŚWIEBODZIN)-3,48,88 min.

4 x 100 m. – chłopcy
SP NR 8 ŻARY – 53,61
SP NR 18 ZIELONA GÓRA – 53,90
SP NR 2 WSCHOWA – 54,86
SP NR 2 GUBIN – 55,01
SP MIROCIN DOLNY – 55,42
SP NR 11 ZIELONA GÓRA – 57,04
SP ZŁOTNIK – 58,75
SP NR 3 ŻARY – 61,13
SP SIENIAWA – 64,08

4 x 100 m. – dziewczęta.
SP NR 8 ŻARY – 57,85
SP NR 5 ŻARY – 58,74
SP NR 3 LUBSKO – 59,15
SP NR 2 GUBIN – 59,29
SP NR 1 RZEPIN – 59,49
SP NR 2 WSCHOWA – 60,40
SP NR 18 ZIELONA GÓRA – 61,29
SP NR 2 ŻARY – 63,80

Piłeczka palantowa – chłopcy
MELANOWICZ KAMIL (SP TRZEMESZNO) – 60 m.
JACKÓW DAWID – /SP MIROCIN DOLNY – 55m.
KRÓLICKI ADRIAN- /SP TORZYM/ – 55 m.
ZAMACHOWSKI BRAJAN- /SP NR 1 SZPROTAWA/ – 53,5
TEODORCZYK PATRYK -/ SP 7 ŚWIEBODZIN/ – 51M
RATAJCZAK MATEUSZ – /SP NR 2 WSCHOWA -50,5
SZYMANDERA OLIWIER -/SP NR 15 ZIELONA GÓRA/-50M
MALISZEWSKI MATEUSZ -/ / – 50M
SIERSZUŁA KAROL – /ZSP KARGOWA/ – 50M
MIKLASZEWSKI DANIEL – / SP NR 2 SŁUBICE/ – 50M

Piłeczka palantowa – dziewczęta
KUCZYŃSKA NIKOLA -/SP NR 3 SULECHÓW/ -44M.
JUCHA MAJA-/SP 2 WSCHOWA/-43M.
MARTYNIUK MARTYNA-/SP 2 WSCHOWA/-41.5M.
POTOCZNIAK PAULINA-/SP OSOWA SIEŃ/-40M.
GAJEWSKA DOMINIKA-/SP NR 2 GUBIN/ – 40M
SAJDAK WIKTORIA /SP NIEKARZYN/ – 38M
DYLEWSKA WIKTORIA – /SP NR 1 RZEPIN – 38M
URBANOWICZ WERONIKA – /SP NR 2 GUBIN/ -37,5M
FIŚ KLAUDIA -/SP WIECHLICE/ – 36,5M
CZEKAJ ALEKSANDRA- /SP WIECHLICE/- 36,5M

Skok w dal – chłopcy
1.MOLSA MARCEL -/SP OŚNO LUB./ – 5,26M
ZAMBROZIEWICZ KACPER – /SP MIROCIN DOLNY/ -5,21M
DĄBROWSKI MICHAŁ -/SP TRZEMESZNO LUB/ -5,07M
BĘBEN OSKAR – /SP WĘDRZYN/ – 5,06M
BRONISZ MIKOŁAJ -/SP NR 1 DREZDENKO/- 5,01M
ILNICKI WIKTOR – /SP NR 2 GUBIN/ – 4,87M
KACZMAREK WOJCIECH -/SP NR 18 ZIELONA GÓRA/ – 4,85M
GRYCZYŃSKI SZYMON – /SP NOWE MIASTECZKO/ – 4,84M
SUDA ORIAN -/SP NR 2 WSCHOWA/ – 4,69M
OWSIANKA WALDEMAR – /SP ZŁOTNIK/- 4,67M

Skok w dal – dziewczęta
1. MAŁAŃCZUK OLIWIA -/SP MIROCIN DOLNY/ – 4,44
2. KOSTRZEWA KLAUDIA / SP MIROCIN DOLNY/ 4,39
3. KUCZKA MAGDA / SP 17 GORZÓW WLKP/ 4,38
4. SALAMON BLANKA/ SP8 ŻARY/ 4,36
5. JAROSZ NIKOLA/ SP TRZEBIEL/ 4,35
6. ŁUCKIEWICZ WIKTORIA/ SP 5 ŻARY/4,29
7. BLUMSZTAJN OLIWIA/ ZES SPM ZIELONA GÓRA/ – 4,27
8. BILIŃSKA HANNA/ SP 17 GÓRZÓW WLKP/- 4,24
9. JOBCZYK-KLIMAS ALEKSANDRA/ SP 5 ŻARY/ – 4,20
10. SZELIGA MARTYNA/ SP2 GUBIN/- 4,16

Pchnięcie kulą – chłopcy
ŁANDA FABIAN (SP 1 LUBSKO)-9,65M
BĄCZYK ARTUR (SP SZCZANIEC)-8,96M
BISKUP FILIP (SP ŁAGÓW)-8,87M
OSTRYCHARCZYK KACPER (SP 11 ZIELONA GÓRA)-8,58M
MUSIAŁ WOJCIECH -8,49M
MARKIEWICZ JAKUB ( SP SIENIAWA)-8,29M
KOWALCZUK KONRAD -8,28M
GRODZISKI HUBERT (SP OSOWA SIEŃ)-8,18M
NAWROCKI OLIWIER (SP 2 WSCHOWA)-8,12M
SIWEK PRZEMYSŁAW (SP 1 GUBIN)-7,70M
Pchnięcie kulą – dziewczęta
PECYNA KINGA (SP 8 ŻARY)-9,55M
PIETRUSIAK JULIA (SP 1 ŻARY)-8,23M
MIERZEJEWSKA ZUZANNA (SP GOLICE)-7,99M
ROGOZIŃSKA AGNIESZKA (SP 2 WSCHOWA)-7,86M
ZIĘTEK DOMINIKA (SP KUNOWICE)-7,64M
POTOCZNIAK PAULINA (SP OSOWA SIEŃ )-7,59M
WOŻNIAK KINGA (SP TORZYM)-7,38M
GRĄDECKA MAJA (SP 3 ŻARY)-7,33M
ZELEK JULIA (SP NASZEWO)-7,30M
RAK EMILIA (SP WIECHLICE)-7,09M

Skok wzwyż – dziewczęta
1. SZCZEPAŃSKA WIKTORIA (SP PRZEWOZIE)-130CM
2. MORAWSKA OLIWIA (SP 8 ŻARY)-125CM
3. GRĄDECKA MAJA (SP 3 ŻARY)-125CM
4. GIL WIKTORIA (SP 2 NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI)-125CM
5. SIELICKA KLAUDIA ( SP LUBNIEWICE)-125CM
6. KAMIENICZNA JULIA (SP LUBNIEWICE)-120CM

Skok wzwyż – chłopcy
KACZMAREK WOJCIECH -/SP NR 18 ZIEL.GÓRA/ -150CM
WIAZIEWICZ DAMIAN-/SP NR 15 GORZÓW WLKP.-150CM
TROŚCIANKA HUBERT-/SP WIECHLICE/ – 150CM
LINKIEWICZ PIOTR-/SP NR11 ZIEL.GÓRA/- 145CM
BEDNARCZUK JAN-/SP BRODY/ -145CM
NOWOBIELSKI OLIWIER-/SP MIROCIN DOLNY/-140CM
ZACHARCZUK SZYMON-/SP NOWE MIASTECZKO/140CM
RASZTUBOWICZ HUBERT-/SP NR 5 ŻARY/-135CM
ŚRODA SEBASTIAN-/SP LUBNIEWICE/-135CM
GOGOLIN GABRIEL-/SP KLĘDORZYN/-135CM

Sporządził: Zbigniew Kędziora

fot. Maciek Barden

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin

Opcje ustawień prywatności

Google Analytics

Korzystamy z usługi Google Analytics i Google AdSense, usługa Google Analytics służy do tworzenia statystyki stron internetowych świadczonej przez Google, dzięki której pliki cookie zostają zamieszczone na Państwa urządzeniu. Informacja wytworzona przez plik cookie, dotycząca korzystania przez Państwa z Serwisu będzie przekazana i przechowywana przez Google. Google będzie wykorzystywał te informacje w celu oceny korzystania przez Państwa z Serwisu, zestawiania raportów z działalności prowadzonej na witrynie dla operatorów witryny oraz świadczenia innych usług dotyczących działalności na witrynie i korzystania z internetu.

_utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz, _ga

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?