Praca autostrada eksploatacja
Praca autostrada eksploatacja
Praca autostrada eksploatacja
Praca autostrada eksploatacja
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Fotogalerie

Za nami letni obóz siatkarski, który zorganizowany był z myślą o dzieciach i młodzieży trenujących w Olimpia Kids, a także zaprzyjaźnionych klubach: UKS Agroma Słońsk, UKS Dwójka Kostrzyn oraz kadrze województwa lubuskiego dziewczyn – łącznie udział wzięło 85 uczestników w wieku od 10 do 14 lat (6 grup wiekowych). Tegoroczna edycja odbyła się w doskonale znanym naszym młodym siatkarzom Sierakowie (woj. wielkopolskie) – malowniczym miasteczku położonym pomiędzy dwoma jeziorami: Jaroszewskim i Lutomskim.

Opiekę nad uczestnikami sprawowała wykwalifikowana kadra trenerska: Anna Blicharz, Paweł Bihuniak, Dariusz Czarny, Sebastian Kraska, Maciej Sikora, Andrzej Staats, Joanna Twarowska, Łukasz Zimmerman oraz kierownik obozu, Łukasz Chajec.

Program obozu to przede wszystkim treningi, sparingi, testy motoryczne, turnieje, festiwale gier i siatkówka plażowa. Wszystkie obiekty sportowe znajdowały się na miejscu zakwaterowania, a w międzyczasie uczestnicy regenerowali się w wodzie nad pobliskim Jeziorem Sierakowskim. Dodatkowymi atrakcjami były:
– spotkanie z trenerem przygotowania motorycznego, Maciejem Michalikiem,
– zajęcia z fizjoterapeutami: Miłoszem Gniotem oraz Marcinem Zabłockim,
– trening mentalny Sportimental z Moniką Hamerską – psychologiem sportowym,
– prezentacja dotycząca pracy statystyka, prowadzona przez asystenta trenera i analityka Olimpii Sulęcin, Damiana Sławiaka,
– spotkanie z sędziami piłki siatkowej, Zbigniewem Wolskim oraz Aleksandrem Staatsem,
– trening z zawodnikami pierwszoligowej Olimpii Sulęcin.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i świetną zabawę. Robicie duże postępy, gratulujemy Wam wytrwałości i życzymy powodzenia w drodze do celu. Do zobaczenia za rok!

Działania współfinansowane z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. Z tego miejsca pragniemy podziękować sponsorom: piekarni i cukierni Leks, firmie Maszoński Logistic, Bankowi SGB Oddział w Ośnie Lubuskim, a także Lubuskiemu Związkowi Piłki Siatkowej.


źródło: STS Olimpia Sulęcin

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS