Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Już 8 marca z okazji Dnia Kobiet w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert Leepecka.

LEEPECK, czyli Piotr Lipka, urodzony w Warszawie, jest kompozytorem, autorem tekstów, wokalistą i współzałożycielem zespołu Bohema. Ponadto, jest twórcą solowego projektu o nazwie Leepeck. Artysta brał udział w wielu istotnych wydarzeniach muzycznych, m.in. XLIV Festiwalu w Opolu, Opole Songwriters Festival oraz XII Przystanku Woodstock. Leepeck miał również zaszczyt otwierać koncerty takich gwiazd jak Green Day czy T. Love. W 2017 roku zadebiutował solową płytą „Borderline”, która zdobyła ogromne uznanie wśród publiczności i dziennikarzy muzycznych, otrzymując entuzjastyczne recenzje. Dodatkowo, artysta występował na wielu festiwalach, w tym na Indie Week w Toronto.

Jego drugi album, zatytułowany „Na mnie już czas”, składa się z dziesięciu piosenek wyprodukowanych przez Jurka Zagórskiego. Płyta opowiada poruszające i unikalne historie o ludziach, miłości i przemijaniu, odzwierciedlając kondycję człowieka współczesnego. Teksty odnoszą się również do samego twórcy i jego wrażliwości. Na tym albumie gościnnie pojawiają się Anita Lipnicka, Natalia Przybysz i Wojtek Mazolewski.

Obecnie Leepeck, we współpracy z producentem Kubą Galińskim (znanym m.in. z pracy nad albumami Dawida Podsiadło, Sanah, Mrozu), pracuje nad trzecią płytą. Owocem tej współpracy są single „Dopóki Jesteś” i „Miasto Płonie”, wydane w 2023 roku.

  • Data: 08.03.2024
  • Godzina: 19:00
  • Gdzie: Sulęciński Ośrodek Kultury – DUŻY (S)POKÓJ (sala kameralna)
  • Wstęp do kapelusza.

Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS