ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
Praca steinpol
Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca Christianapol meble Sulęcin

W 2021 roku przypada 777 rocznica nadania praw miejskich naszemu miastu.
Z tej okazji Sulęciński Ośrodek Kultury pod honorowym patronatem Burmistrza Dariusza Ejcharta organizuje konkurs na logo promujące obchody tejże rocznicy.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest satysfakcja oraz nagroda pieniężna w wysokości 2.500 zł. Jak je zdobyć?

Konkurs polega na opracowaniu projektu graficznego logo 777 rocznicy nadania praw miejskich miastu Sulęcin. Przygotowane logo powinno być prostym symbolem charakterystycznym dla tej rocznicy, w łatwej do rozpoznania i zapamiętania formie graficznej, powinno wywoływać pozytywne skojarzenia oraz przedstawiać cechy Gminy Sulęcin. Logo będzie stosowane w celu identyfikacji wizualnej i promocji obchodów rocznicy, poprzez wykorzystanie go m.in. w przekazie elektronicznym – media, nośniki reklamy zewnętrzne, serwisy internetowe, drukowanych materiałach promocyjnych różnego formatu i innych nośnikach używanych, wydawanych i sygnowanych przez Organizatora.

Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany zarówno do profesjonalistów jak i amatorów bez względu na wiek. Projekt logo należy składać w wersji wektorowej oraz dodatkowo rastrowej z dołączonymi wydrukami – całość wymagań technicznych jest zawarta w regulaminie.

Prace, wraz z wymaganymi, wypełnionymi załącznikami do regulaminu, należy składać osobiście lub przesyłać drogą pocztową na adres:
Sulęciński Ośrodek Kultury
Ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin

Termin dostarczania prac mija 30.12.2020 r. o godzinie 15:00. W przypadku wysłania prac drogą pocztową decyduje data przyjęcia pracy konkursowej przez adresata.

Wszystkie szczegółowe informacje oraz wymagane dokumenty znajdują się na stronie internetowej soksulecin.pl

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie