Home Kultura Koncerty - relacje

Praca meble łóżka Sulęcin

Harlem w Sulęcinie

Harlem w Sulęcinie

KLUB *u BULKA* Sulęciński Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
Zaprasza na niepowtarzalny koncert zespołu HARLEM

Start – 20:00
Miejsce : klub u BULKA
Wstęp – 20zł przedsprzedaż
25zł w dniu koncertu

Pierwszym koncertem otwierający nowy rok będzie występ zespołu HARLEM, który w drodze do Niemiec postanowił odwiedzić nasze miasto i dać specjalny pełen rockowego szaleństwa koncert. Będzie to pierwsza wizyta na ziemi sulęcińskiej. Zespół dużo dobrego słyszał o naszym klubie i klimacie jaki w nim panuje dlatego też występ będzie wyjątkowy – tak zapewniają muzycy.

Harlem to grupa, która od ponad 17-tu lat zachwyca na koncertach melodyjnością, energią i doskonałą zabawą z publicznością w każdym wieku.
Zespół powstał w 1993 roku w Olsztynie. W swoim dorobku ma 5 albumów: Lustra (’95),Bezsenne noce (’98), Amulet (’00), TEN Harlem (’04) i Niebo nade mną (’07), liczne programy radiowe i telewizyjne oraz setki koncertów na największych polskich scenach m.in. w Operze Leśnej w Sopocie, na Przystanku Woodstock w Żarach, Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, Olsztyńskich Nocach Bluesowych, Festiwalu Ryszarda Riedla w Tychach, na stadionach Gwardii, Legii i Chorzowskim.
Na płytach zespołu Harlem śpiewali tacy artyści jak: Grażyna Łobaszewska, Krzysztof Cugowski, Maciej Balcar, Artur Gadowski, Piotr Cugowski i Dean Bowman, a w piosence „Podziel się” napisanej i nagranej dla Fundacji POLSAT gościnnie wystąpili: Kora Jackowska, Monika Kuszyńska, Krzysztof Kiljański i Piotr Cugowski. Grupa wspólnie wykonywała utwory m. in. z: Edytą Geppert, Hevią, Tadeuszem Nalepą, zespołem Trebunie Tutki, Januszem Radkiem, Jerzym Styczyńskim, Piotrem Cugowskim, Maćkiem Balcarem i Arturem Gadowskim.
Harlem występował na jednej scenie m.in. z Deep Purple, Strangelove, Porcupine Tree, Smokie, Slade.

Harlem tworzą:
Kuba ‚Qbek’ Weigel – śpiew,
Marcin ‚Cinek’ Czyżewski – śpiew, gitara akustyczna
Krzysztof ‚Dżawor’ Jaworski – gitara elektryczna
Wojciech ‚Puzon’ Kuzyk – gitara basowa
Cezary ‚Kaz’ Kaźmierczak – instrumenty klawiszowe
Jarosław ‚Jarcyś’ Zdankiewicz – śpiew, perkusja

Więcej informacji na www.harlem.pl

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin