Praca steinpol
Home Kultura Koncerty - relacje

Praca Christianapol meble Sulęcin

Koncert zespołu APTEKA w Sulęcinie

Koncert zespołu APTEKA w Sulęcinie

Miejsce: Sulęcin Klub u BULKA – SOKSiR
Data: 28.11.2010
Start: 20:00
Wstęp: 15zł – przedsprzedaż, 20zł – w dniu koncertu

Sulęciński Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji – klub *u BULKA* zaprasza serdecznie na jedyny jesiennym (prawdopodobnie) w woj. Lubuskim a na pewno w okolicy koncert zespołu APTEKA.
Apteka to legenda polskiego punk rocka, która funkcjonuje na krajowej scenie od ćwierćwiecza. Koncert w ramach trasy „25 lat na Linii Frontu”, która podsumowuje dorobek zespołu oraz promuje najnowsza płytę „Tylko dla…”

Aptekarskie info:

Legenda polskiej sceny alternatywnej, jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiego undergroundu, obchodzi w tym roku 25-lecie. Przez lata działalności zespół wydał 7 płyt, które zostały sprzedane w łącznym nakładzie ponad 70 tyś. egzemplarzy. Album „Menda” został uznany za jedną z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki rockowej. Jędrzej „Kodym” Kodymowski: „Zespół, grupa, środowisko związane z nazwą „Apteka” to, nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia. Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema(…)”. Ostatni album, zatytułowany po prostu „APTEKA”, ukazał się w 2007 I był nominowany do nagrody Fryderyka. Zawarty na płycie materiał muzyczny nie tylko nie zawiódł dotychczasowych fanów zespołu, ale okazał się również atrakcyjny dla wszystkich słuchaczy otwartych na nowe brzmienia i niebanalne teksty Zarówno płyta jak i promująca ja trasa koncertowa była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych ostatnich lat w naszym kraju. APTEKA to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość – o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo.

Podczas koncertu w klubie u BULKA fani będą mieli okazji usłyszeć najlepsze utwory Apteki w nowych aranżacjach, a także piosenki premierowe. Gościem specjalnym zespołu podczas występów na żywo będzie Igor Pudło współtwórca sukcesu Skalpela – najbardziej znanego na świecie polskiego duetu producenckiego. Igor Pudło został też zaproszony do pracy przy tworzeniu unikatowego wydawnictwa, które będzie promować jubileuszową trasę Apteki. Będzie to płyta zawierająca 25 piosenek – w tym dwie premierowe. Oprócz tradycyjnej płyty CD, zostanie również wydana limitowana wersja w formie podwójnego LP na Vinylu, oraz DVD-na którym znajdą się archiwalne materiały Apteki.

Zapraszamy
Jacek Filipek
Klub *u BULKA*- SOKSiR Sulęcin

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie