Home Kultura Koncerty - relacje

Praca meble łóżka Sulęcin

9 listopada w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert pod hasłem „Utwory z treścia”. Jego pomysłodawcą był pan Waldemar Handzlewicz, a na naszej scenie tego dnia wystąpili: Julia Makowiecka, Maksymilian Wójcik, Adrianna Szejdurska, Julia Kowalew, Paulina Dulik, Zuzanna Łętowska oraz Zuzanna Kozakiewicz.

Wraz z młodzieżą z Studia Piosenki gościnnie wystąpili:
Grzegorz Kruszakin – gitara, Jacek Fałdyna -saksofon oraz Ewa Jacykowska – śpiew.

Koncert odbył się w ramach wieczoru upamiętniającego 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości, był on preludium do odbywającej się tego dnia wystawy fotografii – „Sulęcińskie rodowody”. Takiej wystawy w SOK jeszcze nie było! Zaprezentowane zostały zeskanowane zdjęcia z naszych rodzinnych albumów oraz – dodatkowo – multimedialny pokaz zdjęć. Były to przede wszystkim opowieści o historii naszych rodzin, opowiedziane przez nas samych.

Wystawa „Sulęcińskie rodowody” to najlepszy sposób na to, by udostępnić młodszym pokoleniom wiedzę o historii Polski, widzianej z perspektywy rodzinnych zdjęć z naszych prywatnych zbiorów.

To był wyjątkowy wieczór. Dziękujemy za Państwa obecność.

 

SOK

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin