Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

KOMUNIKAT
z dnia 24.03.2020r.

W czasie trwania stanu epidemii w kraju wizyty w poradniach specjalistycznych*, pracowniach diagnostycznych oraz planowe przyjęcia w naszym szpitalu zostają odwołane z powodu zagrożenia koronawirusem.
W przypadku zmiany sytuacji epidemiologicznej, personel medyczny telefonicznie poinformuje Pacjentów o nowym terminie, najszybciej jak to tylko będzie możliwe.
Aktualna sytuacja uniemożliwia wyznaczenie nowych, wiążących terminów.
W związków z powyższym prosimy pacjentów o wyrozumiałość i cierpliwość oraz o powstrzymanie się od osobistego umawiania nowych terminów.
SPZOZ Sulęcin

* Obowiązują zasady określone w Komunikacie z dnia 16.03.2020 r.

KOMUNIKAT
z dnia 19.03.2020 r.

W dniu wczorajszym, tj. 18.03.2020 r. w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym hospitalizowany był pacjent z podejrzeniem koronawirusa. W związku z tym został przewieziony na Oddział Zakaźny Szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. W naszym szpitalu wdrożono niezbędne procedury, personel z kontaktu z pacjentem zatrzymano w celu kwarantanny.
Według informacji sprzed chwili wynik badania pacjenta jest ujemny, co oznacza że nie stwierdzono u niego obecności koronawirusa.

KOMUNIKAT
z dnia 16.03.2020 r.

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju informujemy, iż od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulęcinie zdecydował się wprowadzić ograniczenia w przyjmowaniu pacjentów „planowych”.
Szpital w wymienionym okresie czasu będzie funkcjonował w systemie „ostro-dyżurowym”.

SPZOZ Sulęcin zdecydował się wprowadzić również ograniczenia podyktowane względami epidemiologicznymi w dostępie do świadczeń ambulatoryjnej opieki specjalistycznej od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania. Ograniczenia dotyczą poradni: alergologicznej, kardiologicznej, neurologicznej, urologicznej, nefrologicznej, laryngologicznej, okulistycznej, rehabilitacyjnej, onkologicznej, dermatologicznej, preluksacyjnej, pulmunologicznej, zdrowia psychicznego, leczenia uzależnień, medycyny paliatywnej.
Pacjenci poradni: chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo – ortopedycznej oraz ginekologicznej (wyłącznie kobiety w ciąży) po zbadaniu temperatury ciała oraz po przeprowadzeniu ankiety będą mieli udzielone świadczenie medyczne, natomiast pozostałe pacjentki poradni ginekologicznej będą miały udzielone świadczenie za pośrednictwem teleporady. Poradnie ginekologiczne w terenie (Słońsk, Torzym, Krzeszyce, Ośno Lubuskie) będą udzielały świadczenia kobietom w ciąży oraz pozostałym pacjentkom na zasadzie teleporady. Natomiast pacjenci poradni chirurgii onkologicznej będą mieli udzielone świadczenie po wcześniejszej teleporadzie.
Umówione terminy zabiegów fizjoterapeutycznych oraz innych świadczeń z Działu Fizjoterapii zostaną przesunięte na późniejsze daty, a pacjenci będą informowani o zaistniałych zmianach.

Dodatkowo umówione terminy pacjentów kierowanych od lekarzy specjalistów ze skierowaniami na badania w Pracowni Diagnostyki Obrazowej zostaną przesunięte na późniejsze daty. Dotyczy to również pracowni USG, które będą realizowały wyłącznie świadczenia ginekologiczne kobietom w ciąży. Pozostałe rodzaje badań (USG serca, tętnic, jamy brzusznej) zostaną przesunięte na późniejsze daty.

Obecnie będą realizowane wyłącznie przypadki nagłe na potrzeby szpitala.

Rejestrowanie do pracowni diagnostyki obrazowej na badania odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie pod numerem tel. 95 755 9566 oraz 95 755 9527 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00. Zakaz rejestrowania osobistego obowiązuje do odwołania. Postanowienie dotyczy wszystkich świadczeń.

Tymczasowo zawieszone zostają także usługi w ramach Szkoły Rodzenia

Zarządzeniem Dyrektora SPZOZ w Sulęcinie wprowadza się do odwołania prowadzenie rejestracji do poradni specjalistycznych na świadczenia medyczne w formie telefonicznej pod nr 95 755 2260 i 95 755 9530 oraz drogą mailową: rejestracja@szpital-sulecin.pl

Jednocześnie informujemy, iż we wszystkich możliwych przypadkach Szpital dołoży wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom możliwość konsultacji za pośrednictwem systemów teleinformatycznych (szczegółowa informacja poniżej).

INFORMACJA
z dnia 16.03.2020 r.

Od dnia 16.03.2020r. w poradniach specjalistycznych SPZOZ w Sulęcinie, dla pacjentów kolejnorazowych wprowadza się możliwość realizacji świadczeń za pomocą teleporady. W związku z powyższym prosi się pacjentów o kontakt celem uzgodnienia tej formy porady kolejnorazowej pod numerem telefonu: 95 755 2260 lub 95 755 9530

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin