Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sulęcinie działając na podstawie art. 4 ust. 1 pkt 1 i art. 12a ust. 3 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2017 r., poz. 1261), art. 156 ust. 1 pkt 8 i ust. 2, art. 163 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 18 lipca 2001 r.

Prawo wodne (Dz. U. z 2015, poz. 469) oraz § 6 ust. 1 pkt 1 i § 7 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 08 kwietnia 2011 r. w sprawie prowadzenia nadzoru nad jakością wody w kąpielisku i miejscu wykorzystywanym do kąpieli (tekst jednolity Dz. U. 2016, poz. 1602) w oparciu o wyniki kontroli oraz badań wód w miejscach wykorzystywanych do kąpieli przeprowadzonych po raz drugi w sezonie kąpielowym 2017 roku na terenie powiatu sulęcińskiego, przekazuje Komunikat nr 2 w sprawie wykazu miejsc wykorzystywanych do kąpieli, w których woda jest przydatna do kąpieli – do wiadomości i wykorzystania.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

MIEJSCA WYKORZYSTYWANE DO KĄPIELI
woda jest przydatna do kąpieli w następujących miejscach wykorzystywanych do kąpieli:
1. Jezioro Lubiąż – Plaża Miejska, Lubniewice
2. Jezioro Lubiąż – OW „Stilon”, Lubniewice
3. Jezioro Lubiąż – OW „Kwieciste Wzgórze”, Lubniewice
4. Jezioro Ostrowskie – gm. Sulęcin
5. Staw „Kormoran” – OW „Kormoran”, Sulęcin
6. Jezioro Lubiąż – Hotel „Woiński Spa”, Lubniewice

Jednocześnie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sulęcinie zastrzega sobie prawo zmiany powyższych ustaleń w przypadku pogorszenia jakości wody w miejscu wykorzystywanym do kąpieli.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sulęcinie informuje, że niewskazana jest kąpiel w przypadku masowego zakwitu sinic w zbiorniku wodnym, ze względu na możliwość wystąpienia ujemnych skutków zdrowotnych.

Nadesłano: Agnieszka Czyżewska (Sekcja Higieny Komunalnej)

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Reklama Sulęcin