Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Informujemy, iż firma Orange Polska rozpoczęła kolejny etap budowy nowoczesnej sieci ultraszybkiego światłowodowego Internetu na terenie Gminy Sulęcin. Realizowana przez Orange Polska inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

W obecnym etapie inwestycja obejmie sołectwa Rychlik i Grochowo oraz część miasta Sulęcin. Zadanie będzie wykonywane sukcesywnie do końca 2018 r.
Kolejny etap realizacji inwestycji budowy światłowodu obejmie pozostałą część Sulęcina oraz miejscowość Wędrzyn.

EWE energia prąd i gaz
EWE energia prąd i gaz
EWE energia prąd i gaz
EWE energia prąd i gaz

Jeżeli są Państwo zainteresowani doprowadzeniem szybkiego Internetu światłowodowego do swojego domu, mieszkania czy firmy prosimy o wypełnienie deklaracji, która dostępna jest do pobrania na stronie www.sulecin.pl, u pracowników Wydziału Promocji i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Sulęcinie oraz u sołtysów sołectw objętych projektem. Wypełnioną deklarację można przekazać w najwygodniejszy dla Państwa sposób: przesyłając zeskanowaną na adres e-mail cyfrowysulecin@orange.com, dzwoniąc na dedykowaną infolinię Orange 800 606 606 lub przynieść do Urzędu Miejskiego w Sulęcinie lub do sołtysów miejscowości Rychlik i Grochowo.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy firmy Orange pod numerem telefonu 800 606 606 oraz pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Sulęcinie.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w Orange Polska nie poniosą Państwo żadnych opłat za wykonanie przyłącza do budynku. Usługa Orange Światłowód świadczona będzie zgodnie z obowiązującym cennikiem zamieszczonym na stronie operatora.

deklaracja

Źródło: Sulecin.pl

Napisz komentarz

Stacja kontroli pojazdów Maszoński Sulęcin
Stacja kontroli pojazdów Maszoński Sulęcin
Stacja kontroli pojazdów Maszoński Sulęcin
Stacja kontroli pojazdów Maszoński Sulęcin
Reklama Sulęcin