Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Informujemy, iż firma Orange Polska rozpoczęła kolejny etap budowy nowoczesnej sieci ultraszybkiego światłowodowego Internetu na terenie Gminy Sulęcin. Realizowana przez Orange Polska inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

W obecnym etapie inwestycja obejmie sołectwa Rychlik i Grochowo oraz część miasta Sulęcin. Zadanie będzie wykonywane sukcesywnie do końca 2018 r.
Kolejny etap realizacji inwestycji budowy światłowodu obejmie pozostałą część Sulęcina oraz miejscowość Wędrzyn.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Jeżeli są Państwo zainteresowani doprowadzeniem szybkiego Internetu światłowodowego do swojego domu, mieszkania czy firmy prosimy o wypełnienie deklaracji, która dostępna jest do pobrania na stronie www.sulecin.pl, u pracowników Wydziału Promocji i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Sulęcinie oraz u sołtysów sołectw objętych projektem. Wypełnioną deklarację można przekazać w najwygodniejszy dla Państwa sposób: przesyłając zeskanowaną na adres e-mail cyfrowysulecin@orange.com, dzwoniąc na dedykowaną infolinię Orange 800 606 606 lub przynieść do Urzędu Miejskiego w Sulęcinie lub do sołtysów miejscowości Rychlik i Grochowo.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy firmy Orange pod numerem telefonu 800 606 606 oraz pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Sulęcinie.

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w Orange Polska nie poniosą Państwo żadnych opłat za wykonanie przyłącza do budynku. Usługa Orange Światłowód świadczona będzie zgodnie z obowiązującym cennikiem zamieszczonym na stronie operatora.

deklaracja

Źródło: Sulecin.pl

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Reklama Sulęcin