Praca steinpol
Home Sport Badminton

Praca Christianapol meble Sulęcin

W środę, 1 lipca 2020 roku zawodnicy Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona wzięli udział w zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „Olimpionik” z Lipian. Tym razem zawodnicy Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona również wrócili z medalami.

Zawodnicy Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona jak zawsze godnie reprezentowali nasze miasto i klub w trakcie V Otwartych Mistrzostwach w Badmintonie o Puchar Burmistrza Lipian. Wśród reprezentantów klubu nasza trenerka Magdalena Piechowiak zdobyła II miejsce w kategorii open kobiet walcząc o finał z czołową badmintonową zawodniczką, a dokładniej wielokrotną mistrzynią Polski i Europy, a także świata Dorotą Grzejdak.

Na tym nie koniec… Jakub Górski również zdobył II miejsce w singlu, a także w deblu oddając walkowerem z przyczyn od siebie niezależnych mecz o finał. Być może byłoby złoto, bo dobra forma, jak zawsze dopisywała naszemu klubowemu koledze. III miejsce w singlu zdobył Rafał Mazur, który wspólnie z naszą trenerką zdobył również III miejsce w mixcie.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy sukcesów, na które ciężką pracą na korcie osobiście sobie zasłużyli. W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować za zaproszenie przedstawicielom Uczniowskiego Klubu Sportowego „OLIMPIONIK” z Lipian. Świetna organizacja, a przede wszystkim miła atmosfera to właśnie Wasza zasługa.

Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie