Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

19-letni piłkarz MKS Stali Sulęcin doznał kontuzji kolana jednego z meczów. W jej wyniku nie może już grać, a cała kariera piłkarska stoi pod znakiem zapytania. Operacja kolana została przez Narodowy Fundusz Zdrowia wyznaczona na 2026 rok. Michał Rosiak będzie miał wtedy 24 lata.

Feralny mecz
Podczas nieszczęsnego meczu młody piłkarz doznał kontuzji dwóch więzadeł i łękotki. Jak sam wspomina: „kolano wygięło mi się w nienaturalny sposób”. Po wykonaniu specjalistycznych badań bolesna kontuzja okazała się być bardzo poważna. Przez ten incydent Michał nie może już uprawiać sportu, a tym bardziej grać w piłkę nożną w Stali Sulęcin.

5 lat i 20 tysięcy
Narodowy Fundusz Zdrowia wyznaczył termin operacji na 2026 rok – to za 5 lat! Michałowi zależy na jak najszybszym powrocie do zdrowia, a przede wszystkim do piłki nożnej. Dlatego utworzył zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl. Chłopakowi potrzebne jest 20 tysięcy złotych, które mają pokryć koszty powrotu do zdrowia i rehabilitacji. Michał nie chce czekać aż 5 lat – tak długi okres wiązałby się prawdopodobnie z utratą najlepszych lat i wielu treningów.

Każda złotówka na wagę złota
Już 33 osoby wsparły zbiórkę Michała. Między innymi pieniądze wpłacił burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart. Młodego piłkarza dopinguje również inny sportowiec, Michał Szczerbin, który reprezentuje Sulęcin odnosząc sukcesy w kickboxingu. Michała Rosiaka w trudnych chwilach nie opuszcza nawet klub – w rozmowie z portalem V-ce Prezes Zarządu MKS Stal Sulęcin Wojciech Rosiński zadeklarował pomoc zawodnikowi ze strony klubu!

5% uzbierane – można pomóc uzbierać resztę
Jak czytamy w opisie zrzutki: „Chcę wrócić jak najszybciej do zdrowia i gry, dlatego tak bardzo proszę o pomoc. Tutaj nie liczy się ilość, lecz każda nawet symboliczna wpłata, która przybliży mnie do celu”. Wesprzeć Michała można poprzez dokonanie wpłaty na portalu: https://zrzutka.pl/8hmdb3.

JP

Spis powszechny
Spis powszechny
Spis powszechny
Spis powszechny
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa