Home Kultura Koncerty - relacje

Praca meble łóżka Sulęcin

Karaibski Karnawał w rytmach Reggae
Karaibski Karnawał w rytmach Reggae

Data: 22.01.2011
Start – 20:00, wstęp 12zł ulg / 15zł.
Obowiązkowe Przebranie w klimatach karaibskich i jamajskich, a wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie z okazji ich święta wstęp wolny!

Klub „u Bulka” Sulęcin (SOKSiR) zaprasza na najbardziej gorącą noc na zachodzie Polski.
22 stycznia br. w piwnicy Sulęcińskiego Ośrodka Kultury odbędzie się Karaibski Karnawał w rytmach Reggae. To wyjątkowy wieczór, podczas którego będzie obowiązywało przebranie w klimatach jamajskich i karaibskich. Program imprezy będzie obfitował w moc atrakcji i konkursów, a cały klub i scenografia sceny ma przypominać karaibską wyspę. Na klubowej scenie zagrają zespoły: BETHEL + Rackazz Selecta oraz LOS GRANDES RUDEBOY. Zapraszamy!

Zespół Bethel powstał we Wrocławiu w grudniu 2006 roku, założony przez Grzegorza Wlaźlaka.
Początkowo pod nazwą Sacrum skupiał trzy osoby, które połączyła miłość do muzyki i chęć wspólnego tworzenia. Kolejne próby i koncerty przynosiły zmiany w składzie, który w rekordowym okresie tworzyło 11 młodych osób.
W tym czasie ewoluowała też twórczość Bethel, cały czas jednak czerpiąc z muzyki reggae i rozmaitych jej podgatunków. Dziś na koncertach Bethel można zarówno poskakać przy rytmach szybkiego ska, jak i kołysać się przy łagodnym roots reggae i dubie. Zespół najlepiej czuje się właśnie podczas energetycznych występów na żywo. Ponad 150 koncertów po całej Polsce i za granicami państwa mówi samo za siebie. Przełomowy moment to trasa POSITIVE BETHEL TOUR 2010, która liczy 80 koncertów. Zespół 13.11.2010 roku wydał debiutancką płytę pt: „Muzyka Serc”. Krążek uzyskuje bardzo dobre opinie na szerokim rynku muzycznym. Bethel w 2011 planuje kolejną ogromną trasę koncertową. http://bethel.art.pl/
Obecnie zespół tworzą:
Grzegorz Wlaźlak (wokal, gitara)
Grzegorz Małyga (gitara)
Magda Dachowska (gitara basowa)
Robert Dachowski (perkusja)
Marcin Drab (conga, perkusjonalia)
Konrad Możdżeń (djembe, darbuka, perkusjonalia)
Piotrek Zarówny (trąbka)

Los Grandes Rudeboys to siedmioosobowa grupa przyjaciół połączonych wspólną ideą tworzenia muzyki. Zespół powstał w 2005 roku w Grodzisku Wielkopolskim. Próby zespołu odbywają się w niejakiej kanciapie, która od początku swojego istnienia przesiąknięta jest jamajskim brzmieniem. Muzyka Los Grandes Rudeboys to melodyjne reggae i ska. Zespół zagrał już multum koncertów, grając m.in. w Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu, Gorzowie Wlkp, Bełchatowie oraz za zachodnią granicą – Frankfurcie n/O, Lipsku i Strausbergu. W skład zespołu wchodzą: założyciele – Qba (gitara, wokal) , Cebi (gitara, wokal) , Andrju (bass) , Bobek jr (perka) oraz Dominika (sax) , Najdol (trąbka) i Remix (kalwisze).

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin