Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

22 lutego br. odbyła się V edycja Międzynarodowych Mistrzostw Gry w Kapsle – Kapsel Cross. W tym roku do kapslowej rywalizacji stanęło aż 35 uczestników: 11 osób w kategorii KIDS oraz w 25 osób w kategorii OPEN.

Dzięki profesjonalnie przygotowanemu torowi mieliśmy okazję przenieść się w czasie do lat naszej młodości i zagrać w turnieju zorganizowanym przez Sulęciński Ośrodek Kultury. W tym roku postawiliśmy na motyw Dzikiego Zachodu – był zatem saloon, bank, skaliste góry, kaktusy, elementy kolejki, urwiska, kamienie. To tylko nieliczne z przeszkód, które czekały na mistrzów gry w kapsle. DJ Nambear zadbał o oprawę muzyczną kapslowej rywalizacji – dziękujemy!

Zdrową i sportową rywalizację sędziowali Nikodem i Oliwier Mazurek, na torze dziecięcym sędziował Jacek Hardyk. Do ścisłego finału przeszło ośmiu zawodników z kategorii OPEN, którzy w ostatecznym starciu zmierzyli się z podwójnym torem. Nie zabrakło emocji!

Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe, a każdy z zawodników w pakiecie startowym otrzymał: numer startowy, przypinka, pamiątkowy medal oraz darmowy wstęp na Afterparty: koncert Brodacze live act.

Oto jak prezentuje się ogólna klasyfikacja na zakończenie turnieju:
KATEGORIA OPEN
I miejsce: Radosław Pastusiak
II miejsce: Aleksandra Malara
III miejsce: Wojciech Obrzezgiewicz

Kapsel Cross KIDS:
I miejsce: Jan Pietrzak
II miejsce: Oskar Cyra
III miejsce: Maciej Filipek

Gratulujemy! Na kolejną, VI edycję Kapsel Cross zapraszamy za rok!

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie