Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Sport Olimpia Sulęcin

W opublikowanym na facebooku oświadczeniu czytamy, że Bartosz Zrajkowski – rozgrywający, trener przygotowania motorycznego, a przede wszystkim kapitan STS Olimpii Sulęcin nie zagra już z żółto-niebieskimi do końca sezonu Tauron1.Ligi. Zastąpi go Rafał Prokopczuk.

Koniec przygody z sezonem 2022/2023
Bartosz Zrajkowski zmagał się z kontuzją również w zeszłym roku, do gry wrócił w styczniu 2022 roku. W 2021 roku doznał urazu na meczu z Chemeko-System Gwardią Wrocław i był wyłączony z rozgrywek przez trzy miesiące. Zła passa nie opuszcza kapitana żółto-niebieskich, bo tym razem schodzi z boiska przez zdiagnozowaną przepuklinę międzykręgową w lędźwiowym odcinku kręgosłupa. Bartek musi poddać się operacji, a potem kilkutygodniowej rekonwalescencji. Mimo że nie zagra już do końca sezonu to nadal będzie pełnił rolę trenera przygotowania motorycznego.

Nowa krew w Olimpii zastąpi kapitana
Klub zdecydował o podpisaniu kontraktu z nowym zawodnikiem, który zastąpi kapitana żółto-niebieskich. Na pozycji rozgrywającego będzie grał Rafał Prokopczuk. 23-latek może być znany z Legii Warszawy, KKS Mickiewicza Kluczbork, ZAKSY Kędzierzyn Koźle, Heitec Bolleys Eltmann, Tauron AZS Częstochowy czy MOS Woli Tramwajów Warszawskich. W klubach trenuje od 2016 roku.

JP

Pizzeria Sulęcin
Pizzeria Sulęcin
Pizzeria Sulęcin
Pizzeria Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS