Praca steinpol
Home Kultura Koncerty - relacje

Praca Christianapol meble Sulęcin

W ten weekend swoje pięciolecie obchodziła grupa teatralno-kabaretowa Teraz My. Panie od początku działalności, aż po dziś dzień występują w niezmienionym składzie.

Grupa liczy siedem kobiet, emerytek, które są niezwykle uzdolnione i znalazły pasję w pisaniu skeczów oraz ich odgrywaniu.

Panie: Jadwiga Kaczorowska, Leokadia Kępka, Zenobia Lach, Helena Łukaszczuk, Ewa Ryczaj, Eugenia Ślaska oraz Stanisława Wilk przygotowują swoje występy pod niezawodnym okiem pani Teresy Masztalerz.

Cotygodniowe spotkania wspaniałych artystek napędza je do dalszej pracy, mimo iż jak mówią, nie jest to prosta praca, a ciągłe wyzwania, poświęcenia oraz poznawanie wielu nowości. Praca w grupie to również codzienne poznawanie siebie i wspieranie w różnych momentach życia. Artystki wspominają, iż mimo wieloletniego stażu na scenie nigdy nie pozbyły się tremy, jednak nie poddają się i walczą o jak najlepszy występ dla publiczności.

Tym razem grupa wystąpiła z programem „Prawie Nałóg”, który nawiązuje do wszelkich nałogów, spotykanych na co dzień. Wczorajszego wieczora pojawiły się skecze:
„Spotkanie koleżanek”;
„Żona Gangstera”;
„Co w tych gazetach”;
„Trzy panie p…”;
„Fraszki o mężczyznach”;
„Małżeńska rozmowa”;
„Sposób na grypę”;
„Oszczędni”;
„Spadek po kochance”;

oraz skecze z poprzednich lat jako upamiętnienie wcześniejszej działalności:
2014/15 „Na przerwie”;
2015/16 „Kłótnia rodzinna”;
2016/17 „Czerwony Kapturek”;
2017/18 „Zaginęło dziecko” i „Diablica”.

Jednym z motorów napędzających pracę zespołu jest z pewnością świetna widownia, która zawsze jest z nimi i zawsze nagradza ciężką pracę gromkimi brawami i śmiechem, który jest nierozłączną częścią kabaretu.

Klaudia Koczara

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spis powszechny
Spis powszechny
Spis powszechny
Spis powszechny
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa