Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Kabaret Czesuaf wystąpi w Sulęcinie w programie „Bez przesady!”. Występ odbędzie się w Sulęcińskim Ośrodku Kultury (Sala Widowiskowa) przy ul. Moniuszki 1, 12 maja 2024 r. o godz. 20:00.

Czesuaf jest dobrze znany polskim fanom kabaretu. Na scenie występuje już od 2002 roku, rozśmieszając widzów w całej Polsce. W skład kabaretu wchodzą Olga Łasak, Maciej Morze i Tomek Nowaczyk. „Bez przesady!” to nowy program Czesuafów. Jak możemy przeczytać na stronie kabaretu, jest to „próba zmierzenia się z tym, co widzimy dookoła siebie. Dlaczego wszystko wyolbrzymiamy? Polscy piłkarze przegrają mecz – „klęska”, „tragedia”. Iga Świątek wygra – „miazga”, „pogrom”. A powiedzmy sobie szczerze, najczęściej w Polsce jest po prostu średnio. Za to na pewno średni nie jest nowy program kabaretu Czesuaf, bowiem Olga, Tomek i Maciek dają z siebie na scenie wszystko, a nawet jeszcze więcej!”

Poprzedni program Kabaretu Czesuaf („Skandal”) cieszył się ogromną popularnością. Obejrzały go tysiące widzów, a salwy śmiechu unosiły się nad scenami w całej Polsce. Czy teraz będzie podobnie? Artyści przekonują, że dadzą z siebie wszystko!

Uwaga, program może zawierać wulgaryzmy!

Sprzedaż biletów online:
Biletyna: https://biletyna.pl/event/view/id/412207
Kupbilecik: https://www.kupbilecik.pl/…/Sul%C4%99cin/Kabaret+Czesuaf/
Informacje o występie oraz zakup biletów grupowych: 608 785 994.

Plakat: Sulęciński Ośrodek Kultury

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS