ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Klub u Bulka zapraszają na piątą edycję festiwalu Rock & Beer, który odbędzie się w Klubie u Bulka 27. lutego 2021 roku.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zagrają zespoły: Emerjod, Yorba oraz Looney Bin. Będzie to wyjątkowa edycja festiwalu, ponieważ organizatorzy po raz pierwszy postarają się połączyć koncert z publicznością z jednoczesną realizacją transmisji on-line. Tym razem festiwal odbędzie się w Klubie u Bulka i jest to jednocześnie pierwszy koncert w 2021 roku! Ze względu na sytuację pandemiczną zabraknie w tym roku części związanej z konsumpcją.

Festiwalowy „rozkład jazdy”:
19:00 Emerjod
20:00 Yorba
21:00 Looney Bin

Bilety: 20 zł (ilość miejsc bardzo ograniczona)
Rezerwacja SMS pod nr tel. 506 070 879
Treść SMS: R&B, imię, nazwisko, ilość rezerwowanych biletów
Płatność i odbiór biletów na bramce przed koncertem.

Festiwal odbędzie się pod ścisłym reżimem sanitarnym:
– miejsca tylko siedzące w odległości 1,5 m,
– obowiązek zasłaniania ust i nosa,
– zakaz spożywania napojów oraz posiłków,
– bar zamknięty oraz zakaz wnoszenia napojów i posiłków na teren festiwalu,
– podpisanie oświadczenia związanego z COVID-19.

Transmisja online: https://www.facebook.com/events/502122641191122/

Do tej pory na festiwalowej scenie wystąpiły takie zespoły, jak: Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Luxtorpeda, Łydka Grubasa, Wiewiórka na Drzewie, Power of Trinity, La Ninia, Penerra, Dobre Piwo, TSZD, Podróbka, J.A.D., Urząd Bezpieczeństwa, PÜDELSI, Emerjod, Chłopcy z Placu Broni, Atrakcyjny Kazimierz, Over The Under, Steel Drunk, Black Like Sugar, 5 RANO i inni.
Bądźcie z nami i w tym roku, podczas V edycji wydarzenia!

Garść informacji o tegorocznych zespołach:
LOONEY BIN zadebiutował swoim EP na rynku fonograficznym na początku 2021 roku. Wcześniej materiał był dostępny w serwisach streamingowych. Pochodzą z Leszna i grają w składzie: Michał Drozdrowski – wokal i gitara, Michał Wiśniewski – bębny, Tomasz Tomaszewski – gitara basowa.

Muzykę, którą tworzą, trudno zdefiniować. Głównie to muzyka rockowa, której towarzyszą brzmienia alternatywne, ale również nie brakuje konkretnego, ostrego, szybkiego grania czy punk rocka. Tu znajdziesz wszystkie najlepsze inspiracje pochodzące z gitarowej muzyki końcówki lat 80. oraz złotych lat 90.

Dosłowne tłumaczenie Looney Bin z języka angielskiego oznacza dom wariatów czy szpital psychiatryczny. Na pomysł takiej nazwy wpadł Michał Drozdowski. Wspólne granie nie jest dla nich nowością, bo jakiś czas temu grali wspólnie w jednej z kapel. Kapela nie przetrwała, ale ich znajomość tak. Na podwalinach starego składu i zdobytych doświadczeń powstał ich obecny projekt. Album EP „Looney Bin” był Płytą Tygodnia w Radio SOK. Utwór „Farewell To Us” pochodzący z tegoż albumu świetnie sobie radzi na Liście Przebojów Radia SOK wielokrotnie zajmując miejsca w czołówce zestawienia, w #27 notowaniu plasując się na pozycji numer 1.

YORBA to zespół pochodzący z Wrześni. Grupa istnieje od przeszło trzech lat i gra w składzie: Kamil Szpecht – wokal, Karina Szpecht – gitara solowa, Paweł “Malutki” Wieloch– gitara rytmiczna, Henryk Harendarz – gitara basowa, Piotr “Czaki” Pluciński – perkusja.

Jesienią 2020 roku wydali swój debiutancki album „Yorba”. „Yorba” to propozycja dla wielbicieli energetycznego rocka w różnych jego odsłonach i barwach. Utwory zawarte na albumie szybko wpadają w ucho, racząc nas swoją melodyką oraz ciekawymi, niebanalnymi tekstami. Da się usłyszeć, że zespół stanowią wprawni muzycy, którzy tworzą zgrany kolektyw. Jeśli chodzi o inspiracje to trudno je jednoznacznie określić. Na pewno znajdą tu coś dla siebie fani gitarowych brzmień z lat 90. Jednak nie tylko, bo płyta za każdym kolejnym odsłuchaniem odkrywa przed nami nowe smaki. Yorba stawia mocno na melodykę, która sprawia, że ich muzyka jest propozycją nie tylko dla miłośników rocka.
Album „Yorba” był Płytą Tygodnia w Radio SOK. Utwór „Owce” pochodzący z tegoż albumu znakomicie sobie radzi na Liście Przebojów Radia SOK, na której znajduje się już od 8 miesięcy. Wielokrotnie zajmowali miejsca w TOP10, a w #9 notowaniu wskoczyli na 1. miejsce.

EMERJOD to formacja pochodząca z Gorzowa Wielkopolskiego, grająca muzykę punk-rockową. Świetna propozycja dla miłośników punk-rockowego brzmienia, połączonego z innymi wpływami. Emerjod powstał przeszło 6 lat temu, grają rocka z elementami reggae, punka, bluesa i rocka lat 80tych. Od Stycznia 2020 grają jako trio w składzie: Jastrząb – perkusja, Mike Mayo – gitara i głos, Ana – bas.
Zespół ma na swoim koncie debiutancką płytę pt. „I” z autorskimi utworami. Ich utwór znajdzie się na składance muzycznej Lubuskie Dobrze Rockuje, której premiera już wkrótce.

źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa