Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Zawodnicy Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona w trakcie XXVIII Babimost Open w Badmintonie oraz Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie w Lubniewicach zdobyli 6 medali.

W dniach 12-13 czerwca 2021 roku w Babimoście odbył się 28. turniej badmintona pod nazwą „Babimost Open w Badmintonie”. To jeden ze starszych turniejów, który się odbywa w województwie lubuskim. W tym samy czasie jedna z naszych zawodniczek wzięła udział w finale Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie.

SSB Sulęcin reprezentowały zarówno dzieci, jak i dorośli zawodnicy. Wśród medalistów nie zabrakło naszych czołowych zawodników, którzy jak zawsze – pomimo braku treningów spowodowanym przez sytuację epidemiologiczną w kraju w związku z COVID-19 – wykazali się bardzo dobrą formą.

W tym miejscu możemy śmiało się pochwalić, że zdobyliśmy cztery złote medale oraz dwa brązowe.
Nasi zawodnicy zdobyli w XXVIII Babimost Open w Badmintonie:
– Karol CHOJNACKI – I miejsce i złoty medal w turnieju w kategorii chłopców kl. 7-8,
– Magdalena PIECHOWIAK (trener SSB Sulęcin) – PODWÓJNE złoto: I miejsce w singlu kobiet oraz I miejsce w grze mieszanej,
– Jakub GÓRSKI – III miejsce w grze pojedynczej,
– Rafał MAZUR – III miejsce i brązowy medal w grze pojedynczej.
Na korcie w Babimoście zadebiutowała również w grze mieszanej para Dominika KORYLUK i Jacek ĆWIERTNIA. Ostatecznie usytuowali się na IV miejscu tuż przy podium.

Finał Lubuskiej Ligi Młodzieży Szkolnej w Badmintonie rozgrywany w Lubniewicach również zakończył się powodzeniem na korcie dla naszej zawodniczki. Milena GIEROŃSKA była bezkonkurencyjna, wróciła do Sulęcina ze złotym medalem.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno na korcie, jak i w życiu prywatnym.

Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona już dziś zaprasza chętne dzieci i młodzież na swoje badmintonowe treningi. Jak podaje prezes stowarzyszenia Jacek Ćwiertnia …jesteśmy dla mieszkańców, realizujemy zadanie publiczne pod nazwą „Popularyzacja badmintona na trenie Gminy Sulęcin” i w związku z tym zajęcia są nieodpłatne. ZAPRASZAMY […].

tekst i zdjęcia: Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa