Praca steinpol
Home Waszym zdaniem

Praca Christianapol meble Sulęcin

Pierwsze wrażenie podczas rozmów o pracę jest niezwykle ważne. Najbardziej profesjonalne i dopracowane CV nie wystarczy, jeśli chcesz zdobyć wymarzone stanowisko. Sposób, w jaki zaprezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej często ma większe znaczenie niż twarde fakty z Twojego doświadczenia zawodowego. Jednym z elementów, o które musisz zadbać, jest wygląd. Na co zwrócić uwagę przy doborze stroju na rekrutację?

Higiena to podstawa
Konieczność zadbania o higienę dla większości poszukujących pracy jest oczywista. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że odzież powinna zostać wyprana i wyprasowana. Na spotkanie nie ubieramy znoszonych, zmechaconych i porozciąganych rzeczy. Ubiór powinien pod względem rozmiaru być dobrze dopasowany do naszej sylwetki i korzystnie ją podkreślać. Co zrobić w sytuacji, gdy w drodze na rozmowę kwalifikacyjną przytrafi się nam nieszczęście i splamimy elegancki strój, a nie istnieje możliwość zmiany garderoby? Nie wpadajmy w panikę. Spokojnie wyjaśnijmy okoliczności zdarzenia. Rekruterzy są także ludźmi! Taka sytuacja wcale nie musi oznaczać przekreślenia naszych szans na wymarzoną pracę.

Klasyka zawsze na czasie
Jeśli chodzi o dobór ubrań na rozmowę o pracę, najlepiej sprawdzi się ponadczasowa klasyka. Elegancka koszula, spodnie z kantem i marynarka to sprawdzony zestaw męski. Panie mogą pozwolić sobie na większą swobodę. Odpowiednim strojem jest zarówno elegancka prosta sukienka, stylowy kostium, jak również gustowna bluzka i spódnica o klasycznym kroju. Panie powinny pamiętać, że spódnica powinna kończyć się za kolanem, a głębokie dekolty lepiej zostawić na nieoficjalne okazje. Dodatki najlepiej wybierać oszczędnie. Delikatny łańcuszek, dyskretna bransoletka czy niewielkie kolczyki w zupełności wystarczą. W strojach na rozmowę kwalifikacyjną sprawdzają się stonowane kolory.

Czy tylko garnitur lub garsonka?
Styl ubioru na spotkanie rekrutacyjne powinien być dostosowany do stanowiska, na jakie aplikujemy. Jeśli rozmowa dotyczy ważnego stanowiska w dużej filmie, bezwzględnie obowiązuje w czasie jej trwania sztywny biznesowy dress code. Jeśli natomiast starasz się o stanowisko pracownika fizycznego nie musisz koniecznie być ubrany w garnitur i krawat. W takim przypadku absolutnie wystarczą klasyczne dżinsy i ładna koszula. Jeżeli masz problem z określeniem, na ile luzu możesz pozwolić sobie w stylizacji na rozmowę kwalifikacyjną, lepiej postaw na klasyczne zestawy. To bezpieczny i sprawdzony wybór.

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie