Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

Na Stadionie Miejskim im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie, 13 maja odbył się IV Memoriał Romana Sobczyka, w którym wzięło udział pięć drużyn piłki nożnej. Do rozgrywek zgłosiło swój udział pięć drużyn piłki nożnej. Drużyna z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej, drużyna „Brunatnych” z Sieniawy, drużyna KS „Znicz” z Trzemeszna Lubuskiego oraz drużyny „Oldboy’ów” i „Weteranów” z Sulęcina.

Memoriał otworzył burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart oraz dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Paweł Krzyżaniak, w obecności małżonki Romana Sobczyka, Marii Sobczyk, córki Sylwii z mężem i córek. Zespoły składały się z sześciu zawodników na boisku i czterech rezerwowych. Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym w jednej grupie eliminacyjnej, dwa razy po 10 minut.

W klasyfikacji ogólnej I miejsce zajęła drużyna 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej, II miejsce drużyna „Brunatnych” z Sieniawy, III miejsce drużyna KS „Znicz” z Trzemeszna Lubuskiego, IV miejsce drużyna „Oldboy’ów” z Sulęcina i V miejsce drużyna „Weteranów” z Sulęcina. Najlepszym zawodnikiem memoriału został Grzegorz Sochacki z drużyny „Oldboy’ów”. Puchary i nagrody wręczyła zawodnikom Maria Sobczyk, burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart, poseł na sejm Bogusław Wontor i dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Paweł Krzyżaniak.

Maciek Barden

Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS