Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

Na Stadionie Miejskim im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie, 13 maja odbył się IV Memoriał Romana Sobczyka, w którym wzięło udział pięć drużyn piłki nożnej. Do rozgrywek zgłosiło swój udział pięć drużyn piłki nożnej. Drużyna z 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej, drużyna „Brunatnych” z Sieniawy, drużyna KS „Znicz” z Trzemeszna Lubuskiego oraz drużyny „Oldboy’ów” i „Weteranów” z Sulęcina.

Memoriał otworzył burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart oraz dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Paweł Krzyżaniak, w obecności małżonki Romana Sobczyka, Marii Sobczyk, córki Sylwii z mężem i córek. Zespoły składały się z sześciu zawodników na boisku i czterech rezerwowych. Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym w jednej grupie eliminacyjnej, dwa razy po 10 minut.

W klasyfikacji ogólnej I miejsce zajęła drużyna 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej, II miejsce drużyna „Brunatnych” z Sieniawy, III miejsce drużyna KS „Znicz” z Trzemeszna Lubuskiego, IV miejsce drużyna „Oldboy’ów” z Sulęcina i V miejsce drużyna „Weteranów” z Sulęcina. Najlepszym zawodnikiem memoriału został Grzegorz Sochacki z drużyny „Oldboy’ów”. Puchary i nagrody wręczyła zawodnikom Maria Sobczyk, burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart, poseł na sejm Bogusław Wontor i dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Paweł Krzyżaniak.

Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS