Praca steinpol
Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca Christianapol meble Sulęcin

Nadeszły długo wyczekiwane wakacje i w związku z tym Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Sulęcinie przygotowały dla Was szereg atrakcji dla odbiorców kultury w każdym wieku.

Niezależnie od Waszych upodobań, wieku oraz ilości wolnego czasu – każdy z Was z pewnością odnajdzie coś dla siebie w wakacyjnej ofercie, bowiem postawiliśmy w tym roku na dużą różnorodność działań!

Inauguracją „Projektu lato” był cykl atrakcji, które odbyły się w dniu 27 czerwca. Relacja z tego wydarzenia znajduje się pod linkiem sulecin24.pl/projekt-lato-inauguracja/

Zapraszamy Was na: „Bajki na trawie”, zajęcia na filiach bibliotecznych w Ostrowie oraz Trzemesznie, zajęcia relaksacyjne Qigong, AKUKULELE, czyli warsztaty gry na ukulele, plenerowe zajęcia Studia Piosenki SOK, spektakle teatralne dla najmłodszych, koncerty plenerowe i audycje na żywo na Letniej Scenie Muzycznej SOK – Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić! 🙂
Spis lipcowych wydarzeń znajdziecie na przygotowanym plakacie.

Szczegóły pod numerem telefonu 95 755 24 77 (SOK) oraz 95 755 31 72 (Biblioteka Publiczna w Sulęcinie).

Drodzy, zanim weźmiecie udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, oraz wymaganymi dokumentami, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.

Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.
Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA” wraz z kartami uczestnictwa niezbędnymi podczas zajęć cyklicznych.

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie