Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Kultura

Muszkowo – mała miejscowość w gminie Krzeszyce, powiecie sulęcińskim. Na końcu miejscowości znajduje się niezwykła farma „Pestka i dynia”. Prowadzą ją ludzie o wielkich sercach do przyrody, do zwierząt a także do pomocy innym – państwo Angelika Schneider i Jakub Kuszpil. 29 października zorganizowali oni na swojej farmie imprezę Halloweenową. Wszystkie zebrane pieniądze zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację Szymona Zgoły.

Pogoda od wczesnych godzin porannych była deszczowa, ale koło południa przejaśniło się i od godziny 13.00 można było zacząć zabawę. Każdy przyjezdny mógł pokarmić zwierzęta- krowy i króliki, pobuszować w słomianym labiryncie, kupić przepyszne słodkości przygotowane przez rodzinę i przyjaciół oraz jak na jesienną porę roku przystało skosztować aromatycznej zupy dyniowej przygotowanej przez Twój Catering z Gorzowa Wlkp. Od godziny 14.00 wszystkie przybyłe dzieci zabawiał animator z Malinowej Chatki – centrum zabawy i relaksu dla rodzin z Gorzowa Wlkp. Nie zabrakło również halloweenowej ścianki do zdjęć przygotowanej przez Your Boho Escape z Gorzowa. Zdjęcia wszystkim chętnym robił Artur Pawlik. Gdy uczestnicy przemarzli mogli się ogrzać przy ognisku pijąc ciepłą herbatę, kawę i piekąc słodkie pianki. Impreza zakończyła się o godzinie 16.00. Dzięki hojności uczestników udało się zebrać 4 479,18 zł.
Serdeczne podziękowania dla właścicieli Farmy „Pestka i dynia”, Twój Catering z Gorzowa, Malinowej chatki – centrum zabawy i relaksu z Gorzowa, Your Boho Escape z Gorzowa, Firmy Leks oraz wszystkich członków rodziny i przyjaciół, którzy przyczynili się do realizacji imprezy.

KP


fot. A. Pawlik

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS