Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Sport Badminton

W hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie 1 grudnia odbył się II Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Sulęcina „Łączymy Pokolenia w Badmintonie”.
W turnieju wzięło udział 50 uczestników, którzy w zależności od ustalonej grupy w regulaminie turnieju, rywalizowali w kilku kategoriach.
Celem turnieju jest szerokie propagowanie sportowej rywalizacji, rekreacji, wypoczynku oraz wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny z dyscypliną sportową, którą stanowi badminton.
Organizatorem rywalizacji był Urząd Miejski w Sulęcinie, Burmistrz Sulęcina oraz Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona.
Wszystkim zwycięzcom medale, dyplomy, puchary oraz nagrody wręczył Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart oraz Prezes Stowarzyszenia Wioletta Markowska.
W kwalifikacji ogólnej podajemy trzy pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach:

Kategoria młodzik młodszy:
Marcin Markowski,
Karol Chojnacki,
Maksymilian Czerwiński.
Kategoria młodzik młodszy gra mieszana
Aleksandra Cieplak /Marcin Markowski,
Milena Gierońska/ Sebastian Zawadzki,
Kaja Kosicka/Maksymilian Czerwiński.

Kategoria dziewczęta młodziki młodsze:
Aleksandra Cieplak,
Kędziora Klaudia,
Milena Gierońska.
Kategoria młodzik:
Cezary Łazowy,
Hubert Gieroński,
Sebastian Zawadzki.
Kategoria podwójna dziewcząt:
Aleksandra Cieplak/Jesika Łukacz,
Milena Gierońska/Julia Łaniec,
Kaja Kosicka/Marta Brudno.

Kategoria podwójna chłopcy:
Cezary Łazawy/Maksymilian Czerwiński,
Marcin Markowski/Karol Chojnacki,
Grzegorz Stasiłowicz/Hubert Gieroński.
Kategoria rodzic i dziecko:
Krzysztof Polechajło/ Natalia Czułowska,
Robert Markowski/Marcin Markowski,
Mariusz Wyszyński/Aleksandra Cieplak.

Kategoria senior kobiety:
Agata Gościło,
Magda Piechowiak,
Natalia Czułowska.
Kategoria senior mężczyźni:
Arkadiusz Warkocz,
Rafał Mazur,
Jakub Górski.

Gra podwójna kobiet:
Agata Gościło/Magdalena Piechowiak,
Natalia Czułowska /Dominika Koryluk
Ernestyna Sykuła/Elżbieta Warkocz.

Gra podwójna mężczyźni:
Arkadiusz Warkocz/Daniel Gościło,
Jakub Górski/Przemysław Bojar,
Tomasz Chudziński/Przemysław Frontczak.
Zestawienie: Anna Warkocz.

Organizatorzy składają wszystkim zawodnikom serdeczne podziękowanie za udział w turnieju.

Maciek Barden

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Sulęcin kierowca spedytor
Praca Sulęcin kierowca spedytor
Praca Sulęcin kierowca spedytor
Praca Sulęcin kierowca spedytor
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Praca Sulęcin Mediaexpert
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin