Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

W ramach II Międzynarodowego Turnieju Piłki Plażowej na terenie Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, 21 maja odbył się kolejny dzień rozgrywek plażowej piłki siatkowej. Do rywalizacji zgłosiły się trzy drużyny w kategorii kobiet i sześć drużyn w kategorii chłopców.

Drużyny kobiet: Prymulki ze Słubic, Trzy Kropki z Ośna Lubuskiego i Paola-Ma z Sulęcina. Drużyny chłopców: STS Olimpia Kids z Sulęcina, drużyna Cienkie Bolki, Ekipa Remontowa, Strzykawa, Tuti Fruti i III-cie Miejsce i Do Domu. Turniej otworzył dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Paweł Krzyżaniak i wiceprezes MKS Stal Sulęcin Wojciech Rosiński. W turnieju uczestniczył również były zawodnik i trener, członek honorowy STS Olimpia Sulęcin Stanisław Szablewski.

W kwalifikacji ogólnej turnieju w kategorii kobiet I miejsce zajęła drużyna Trzy Kropki z Ośna Lubuskiego, II miejsce drużyna Paola-Ma z Sulęcina i III miejsce drużyna Prymulki ze Słubic. W kategorii chłopcy I miejsce zajęła drużyna Strzykawa, II miejsce drużyna Tuti Fruti, III miejsce drużyna Cienkie Bolki, IV miejsce Ekipa Remontowa, V miejsce drużyna III-cie Miejsce i Do Domu i VI miejsce drużyna Olimpia Kids z Sulęcina. Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Darmograj z zespołu Paola-Ma z Sulęcina, a najlepszymi zawodnikami: Adam Wardawa z zespołu Cienkie Bolki i Jakub Szumlewicz z zespołu Strzykawa. Puchary i nagrody wręczył zawodnikom dyrektor ośrodka Paweł Krzyżaniak. Turniej sędziowali: Katarzyna Słowik z Gorzowa Wielkopolskiego, Agata Traczyk z Drezdenka, Adrian Frąckiewicz, Robert Kołodnicki i Przemysław Struch z Sulęcina.

Organizatorzy turnieju dziękuję za wsparcie: Zakładowi Remontowo-Budowlanemu Mirosława Frąckowiaka, Firmie Prefabet z o.o. Krzeszyce, Państwu Babiak, Zakładowi Instalacji Sanitarnej i c.o. Mirosława Owczarka, Firmie Chłodnictwo i Klimatyzacja „Bieńko” – Jackowi Bieńko, Bankowi Spółdzielczemu Ośno Lubuskie Oddziałowi w Sulęcinie, Sklepowi Duet Państwa Gudaczów, Firmie Sulbruk Piotra Buczkowskiego i Firmie LEKS Sp z o.o.


Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS