Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

Na terenie Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 20 maja z udziałem zawodników i kibiców odbyło się uroczyste otwarcie II Międzynarodowego Turnieju Piłki Plażowej. W imprezie uczestniczył poseł na sejm Bogusław Wontor, były zawodnik i trener, członek honorowy STS Olimpia Sulęcin Stanisław Szablewski, dyrektor ośrodka Paweł Krzyżaniak, prezes MKS Stal Sulęcin Paweł Grygorcewicz z małżonką Sylwią i trener dziewcząt STS Olimpia Kids Joanna Twarowska.

Do udziału w turnieju zgłosiło się pięć drużyn dziewcząt i trzy drużyny mężczyzn. Drużyna Sopel z Kibicami, drużyna 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej, Jastrzębie SOSiR, Czerwone Zadymiary i Czerwone Świry ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina, STS Olimpia Kids Lubisie, STS Olimpia Kids Fląderki i STS Olimpia Kids Armaty.

W kwalifikacji ogólnej turnieju mężczyzn I miejsce zajęła drużyna 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej, II miejsce Sopel z Kibicami i III miejsce Jastrzębie SOSiR. W kwalifikacji ogólnej turnieju dziewcząt I miejsce zajęła drużyna STS Olimpia Kids Fląderki, II miejsce STS Olimpia Kids Armaty, III miejsce STS Olimpia Kids Lubisie, IV miejsce Czerwone Zadymiary i V miejsce Czerwone Świry. Najlepszą zawodniczką turnieju została Aleksandra Jurkiewicz z drużyny STS Olimpia Kids Fląderki, a najlepszym zawodnikiem Damian Sobczak z drużyny Sopel z Kibicami.

Turniej sędziowali: Katarzyna Słowik z Gorzowa Wielkopolskiego, Agata Traczyk z Drezdenka, Adrian Frąckiewicz, Przemysław Struch i Robert Kołodnicki z Sulęcina.


Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS