Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca meble łóżka Sulęcin

I Muzyczny Piknik Lubniewice – Blues-Rock & Country
Willa „Baltazar”
ul. Spacerowa 18
Lubniewice

www.willabaltazar.pl
tel. 505 759 144

16.08 2019 godz.20.00 – Jerzy GRUNWALD & PUTONROCK

17.08.2019 godz. 20.00 Roman PUCHOWSKI – koncert bluesowy

wystąpią Delta Blues jam session

między innymi; J. Hryniewicz, L. Paech – Delta blues Jam session.

Koncerty poprowadzi znany śląski artysta kabaretowy, aktor, radiowiec Pan Lucjan Czerny, będzie dużo śmiechu!

Będzie dobre piwo, kurczak z rożna, hamburger, kiełbasa z rusztu i dużo dobrej muzyki!

Bilety

– Bilet jednodniowy 40zł
– Karnet na oba koncerty 60zł

Przedsprzedaż biletów: Willa BALTAZAR, ul Spacerowa 18, 69-210 Lubniewice, tel. 505 759 144 oraz Abilet.pl

Ilość miejsc ograniczona!

 

Informacje o artystach

Jerzy Grunwald jest jednym z najbardziej popularnych wokalistów pop polskiej sceny muzycznej. Ma na swoim koncie setki koncertów zagranych na terenie całej Polski, występy w USA, EU, Japonii. Wielokrotny udział w festiwalach; Opole, Sopot, Mrągowo, prestiżowe nagrody muzyczne, pierwsze miejsca list przebojów, złote płyty, odznaczony medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W Polsce znany również z występów z zespołami No To Co i En Face, za granicą pod pseudonimem George & G www.georgegrunwald.com. Jego pełne ciepła i emocji występy, spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem fanów.

Największe przeboje Jerzego Grunwalda to: „Gwiazdka z Nieba”, „Na Tych Samych Ulicach”, „Zamykam Oczy By Widzieć Cie z Bliska”, „Save My Love ” i wiele innych, przygotowane specjalnie w koncertowych aranżacjach są gwarancją świetnej zabawy dla publiczności.

PUTONROCK powstali w inicjatywy Tadeusza Putona który w przeszłości współpracował z Józefem Skrzekiem, zespołami L-4, Universe, Hilton czy WOW Desant.

Artysta do składu zaprosił Jana Hiltona czyli (Janusza Hryniewicza), który ma za sobą udane epizody w zespołach Wiślanie’ 69, Bractwo Kurkowe 1791, SBB Breakout a także długoletnią podróz muzyczną z Grunwaldem, z którym nagrali cieszący sie powodzeniem w Skandynawi album „Try”.

Skład uzupełnia Jerzy Grunwald, znany z występów w zespole No To Co, En Face czy licznych kolaboracji m.in. z zespołami Ametysty, Ślęzanie czy Guitar Brothers. Tego samego, który pod pseudonimem George & G i z pomocą Erica Marienthala, Alexa Ligertwooda, Davida Garfielda czy Josepha Williamsa , zawojował Azję znakomitą płytą „So Much To Say”, zdobywając m.in. rynki muzyczne na Tajwanie, w Singapurze , Japonii a ostatnio w Europie.

Wspólnie przygotowali mieszankę blues rockowego grania, podpartego popową melodyką a osadzoną w tradycji nurtu Americana. Fani The Eagles, Chicago, solowej twórczości Timothy B. Schmita, zespołów z Nashville Emerson Drive czy Rascal Flatts powinni być usatysfakcjonowani. PUTONROCK to tabletka zawierającamieszankę witamin, wzmacniających nas przed zalewem pop kulturowej niestrawności, Istna duchowa osłona. To światełko w tunelu, pozwalające wierzyć, że era piosenkowej konstrukcjiprzebojów, wraca na właściwe miejsce.

Żyjemy w niezwykłych czasach. Pop kultura osiągnęła swoje apogeum, telewizje muzyczne przestały być „muzyczne” a stały się generatorem reality show. Płyty przestały się sprzedawać, muzyka całego świata „za darmo” krąży po sieci, zmanierowany odbiorca nie jest w stanie ogarnąć choćby połowy dostępnych dźwięków. Stacje radiowe play listy upodabniają do playerów w komórkach nastolatków, „wyższa” sztuka coraz częściej wypychana jest poza margines. Ale czy to oznacza, że mamy się z tym pogodzić, przyjąć rzeczywistość bez poprawek, dać się zmanipulować sztucznej i plastikowej wizji świata? Prawdziwa sztuka obroni się sama – to dziś trywialny i nieco wyświechtany slogan ale coś w tym jest. Zaskoczył mnie projekt trzech fantastycznych muzyków, którzy w swoim życiu osiągnęli bardzo wiele ale postanowili przygotować odtrutkę na te „zniewolone” czasy. Z pasji i chęci pokazania muzyki w jej najczystszej postaci, wolnej od komputerowej obróbki i plastikowej samplowej otoczki powstała „Szafa marzeń”. Płyta to szczególna bo prawdziwa, przebojowa bo wolna od wyrachowania i komercyjnych kalkulacji. Jej ukryta moc jest w bezpośrednim przekazie, czystym brzmieniu i niespotykanym w naszym kraju szacunku do brzmienia gitary. PUTONROCK to walka o zachowanie szczerości przekazu, wolności i autentyczności. Walka mozolna, trudna ale opłacalna. Bo PUTONROCK stawia na prawdę. A ona zawsze zwycięży.

Adam Dobrzyński POLSKIE RADIO

ROMEK PUCHOWSKI – muzyk, kompozytor, free-styler, wirtuoz gitary DOBRO i techniki slide. Wszechstronna muzyczna osobowość, harmonijnie łączy w swojej twórczościtradycję i nowoczesność. Twórca i lider alternatywnej formacji Von Zeit. Jego solowe koncerty to totalny, przepełniony pozytywną energią performance. O jego występach recenzenci piszą: „Mistrz przemówił!”, „Kosmos, zjawisko, geniusz”, „Puchowski to potęga!”.

Brał udział w prestiżowym projekcie koncertowym „Mistrzowie gitary”, prezentującym najwybitniejszych polskich gitarzystów. Album jego formacji Von Zeit „Ocieramy się” został uznany za jedną z najlepszych płyt rockowych roku 2008.

Romek Puchowski współpracuje m.in. Martyną Jakubowicz, Tymonem Tymańskim, berlińskim perkusistą Michaelem Maass, z harmonijkarzem Keithem Dunnem z Bostonu, wirtuozem gitary, Nickiem Katzmanem oraz legendą harmonijki ustnej, Sugarem Blue, znanym ze współpracy m.in. z Rolling Stones czy Frankiem Zappą.

Jego ostatnia płyta Romek Puchowski „FREE”, ukazała się w marcu 2013 roku. Album zebrał świetne recenzje, iosenka „Jurata” trafiła na Listę Przebojów Trójki.

Utwór „Big Bad Brother” znalazł się w półfinale światowego konkursu International Songwriting Competition w USA, w jury którego zasiada m.in.Tom Waits.

W styczniu 2015 koncertował w Memphis, na słynnej Beale Street. Odbył fascynującą podróż przez Deltę Mississippi, śladami takich mistrzów jak Son House, Charley Patton, Robert Johnson, podczas której m.in. zbierał inspiracje i komponował. Owocem tego przedsięwzięcia jest kilkanaście autorskich pieśni, które znajdą się na najnowszym albumie Romka Puchowskiego.

 

źródło: Materiały Organizatora

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BuS Grossberen dojazdy
BuS Grossberen dojazdy
BuS Grossberen dojazdy
BuS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Proama Sulęcin
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin