Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

FSU on Tour to grupa młodych ludzi, która z flagą sulęcińskiego baranka zwiedza cały świat. Nazywają siebie lokalnymi patriotami. Podróżnicy to grupa pięciu arcyciekawych osób z pasją, z czego trzy pochodzą z naszego miasta. Znaleźli świetny sposób na wspólne spędzanie wolnego czasu – podróże. Rozmawiamy o ich największym hobby, o ich planach, o podróży życia…

Katarzyna Nowak: Skąd pomysł na tego typu Fanpage – FSU On Tour? Kto jest pomysłodawcą projektu?

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

– FSUonTour: Założycielem całego teamu jest Paweł Ziewiec.
Cały zamysł na pokazywanie tego, gdzie i jak podróżujemy, wziął się ze wspólnych rozmów. Doszliśmy do wniosku, że talenty trzeba rozwijać, a miło nam, gdy inni również to dostrzegają i doceniają. Tutaj każdy ma jakiś swój udział – Paweł jest organizatorem całego tego “zamieszania”, to on również montuje nasze wspomnienia w postaci filmów. Monika Rębas prowadzi profil FSUonTour na Facebooku i Instagramie. Michał Skowron i Przemek Danielak dają na każdej wycieczce wiele radości i dużo pomysłów jak urozmaicić nasze tripy. Ostatnio dołączyła do naszego grona siostra Przemka, Paulina. Można powiedzieć, że jesteśmy taką małą rodzinką.

KN: Jak często podróżujecie? Czy ciężko jest wam pogodzić podróże z codziennym życiem? Pracą i codziennymi obowiązkami?

– FSUoT: Podróżujemy dość często, wszystko zależy oczywiście od funduszy i urlopu, w tym roku zaliczyliśmy Zakopane, Sofie, Ateny, Rzym, Mediolan, Amsterdam, wyspę Corfu oraz Albanie i wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec przygód na ten rok.
Nigdy nie jest łatwo pogodzić przyjemności z pracą, aczkolwiek z tym radzimy sobie świetnie. Oczywiście czasem zdarzają się sytuację, gdy któryś z nas nie może z jakiś powodów pojechać, ale takie jest życie – wtedy nadrabiamy zaległości przy następnej okazji.

KN: Miejsce, które na zawsze zapadnie wam w pamięci to… ?

– FSUoT: Bez wątpienia jest to Tajlandia! To była nasza podróż życia. Zwiedziliśmy wtedy szalony Bangkok, niesamowite Chiang Mai i przepiękne Phuket. To zupełnie inny świat… To jedzenie… Te widoki… Ta kultura… Nie da się tego opisać słowami.

KN: Czy możecie nazwać siebie lokalnymi patriotami? W końcu na to wskazuje nazwa Waszego Funpage.

– FSUoT: Tak, możemy się tak nazwać bez wahania, Paweł, Przemek i Paulina pochodzą z Sulęcina. Monika z Zielonej Góry a Michał ze Zgierza. Każdy z nas mieszka poza granicami Polski i czujemy ogromną tęsknotę do miejsc, w których się urodziliśmy.

KN: Czy myślicie o czymś więcej – na przykład o blogu, w którym opisywalibyście Wasze podróże, czy jedynie póki co skupiacie się na Facebooku i prowadzeniu Instagrama?

– FSUoT: Póki co, skupiamy się na pokazywaniu zdjęć i robieniu filmów, mamy również kanał na Youtube o tej samej nazwie (FSUonTour), zapraszamy wszystkich do oglądania. Blog? Hmmm…. Kto wie, może w przyszłości? Dopiero zaczynamy, wiec wszystko przed nami.

Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy
Team FSUonTour.

Polecamy profil: https://www.facebook.com/FSUonTour/

Z FSUOnTour rozmawiała Katarzyna Nowak
fot. FSUOnTour

1 odpowiedź na ten artykuł

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Reklama Sulęcin