Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

3 sierpnia, w czwartek, w godzinach popołudniowych nad naszym powiatem przeszedł front burzowy, którego największymi konsekwencjami był deszcz i bardzo silne wiatry.

Silny wiatr najwięcej szkód wyrządził w Gminie Sulęcin oraz w okolicach Lubniewic. Straż Pożarna w Sulęcinie miała wczoraj aż 15 interwencji. Najwięcej zdarzeń miało miejsce w pasie Miechów-Jarnatów-Lubniewice i Grochowo. Poza tym, przez zwalone na drogę konary, zablokowana była także droga wojewódzka nr 137.

Do sulęcińskiej komendy Starży pożarnej nie wpłynęły żadne zgłoszenia z Lubniewic, dlatego też nie wiadomo jak wygląda sytuacja w tamtejszych ośrodkach wypoczynkowych nad jeziorem. Wiemy jednak, że ucierpiał także Ośrodek Wypoczynkowy Laguna na Osiedlu Świerczów, gdzie powalone drzewa uszkodziły domki letniskowe. Z relacji właściciela obiektu wynika, że straty są znaczne.

Ucierpieli także mieszkańcy Miechowa – konar drzewa spadł tam na dach samochodu osobowego. Na szczęście nie odnotowano żadnych ofiar śmiertelnych wczorajszych burz, a jedynie szkody majątkowe.

Katarzyna Nowak

na podstawie rozmowy z rzecznikiem prasowym KPPSP w Sulęcinie

fot. KPPSP Sulęcin, Czytelniczka

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Reklama Sulęcin