Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Kultura

W pierwszym tygodniu ferii Sulęciński Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką Publiczną w Sulęcinie zaprasza uczniów klas 1-6 szkół podstawowych do wspólnej zabawy mającej za cel poprawienie bezpieczeństwa dzieci na drogach poprzez kreatywne i twórcze podejście do miejskich form plastycznych.

W programie warsztatów plastycznych znajdzie się wiele elementów nawiązujących do Street Artu, malarstwa wielkoformatowego i działań plenerowych. Przewidujemy także spotkania i warsztaty z interesującymi ludźmi, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo.

Warsztaty zaplanowano na 5 dni, w czasie których nie tylko poznamy podstawy tworzenia miejskich form plastycznych oraz zasad komunikacji za pomocą znaków i symboli, ale także odbędziemy szkolenie z zasad pierwszej pomocy, poznamy zasady komunikacji za pomocą znaków i symboli oraz podstawy tworzenia miejskich form plastycznych oraz odbędziemy spotkania z ludźmi dbającymi na co dzień o nasze bezpieczeństwo.

Zajęcia odbywać się będą od 30. stycznia do 3. lutego w godzinach 10:00 – 13:00 w siedzibie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, przy ul. Moniuszki 1 w Sulęcinie oraz w przestrzeni miejskiej.

Odpłatność za zajęcia wynosi 50 zł od osoby.
Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się pod adresem:

https://soksulecin.pl/kategoria/aktualnosci/zapraszamy-w-ferie-na-warszaty-plastyczne-dla-dzieci

źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Niemiecki Sulęcin korepetycje
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS