Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

ESA Trucks jako firma mocno stawiająca na rozwój angażuje się we współpracę z wieloma jednostkami oświatowymi z całego kraju. W kwietniu do szkół, z którymi firma wspólnie dba o kształcenie wykwalifikowanej kadry pracowniczej, dołączył Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej z Sulęcina!

Praktyki w autoryzowanym serwisie pojazdów ciężarowych
Staże, praktyki i odwiedziny w oddziałach ESA Trucks Polska – tak przebiega współpraca z ZSLiZ w Sulęcinie. Uczniowie i uczennice odwiedzili w kwietniu oddział firmy w Komornikach, gdzie z bliska mogli przyjrzeć się wyróżnionym prestiżowymi tytułami ciężarówkom. Goście z Sulęcina mogli zajrzeć też za kulisy, gdzie podglądali pracę w serwisie autoryzowanego dealera pojazdów ciężarowych DAF. Na współpracy zyskuje zarówno szkoła, powiększając ofertę edukacyjną, ale też firma, która ma szansę wpłynąć na edukację młodzieży.

Technicy na miarę
Nawiązanie współpracy pomiędzy ESA Trucks Polska i Zespołem Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Lubelskiej w Sulęcinie mogło się odbyć dzięki podpisaniu listu intencyjnego. W ramach tego współdziałania uczniowie i uczennice klas mechatronicznych i mechanicznych będą mieli szansę na praktyczną naukę zawodu w renomowanej firmie. Oznacza to, że rozpoczną naukę z wykorzystaniem współczesnej technologii, aktualnych systemów informatycznych, a także na podstawie najnowszych danych i z użyciem specjalistycznego sprzętu. Wiedzę przekazywać będą praktycy o solidnym doświadczeniu.

Szansa na podbój rynku pracy
Dzięki współpracy ZSLiZ w Sulęcinie i oddziałem ESA Trucks w Świecku, uczniowie i uczennice mają szansę na lepszy start na rynku pracy po ukończeniu szkoły. Otrzymają materiały dydaktyczne i wejście za kulisy, gdzie zobaczą pracę firmy „od kuchni”. Praktyczna wiedza podparta latami doświadczenia, przekazana przez firmę o ugruntowanej pozycji rynkowej stwarza szansę dla młodego pokolenia. To szansa na dobrą pracę, stabilne zatrudnienie i rozwój w branży, która interesuje młodych ludzi.

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS