Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Sport Olimpia Sulęcin

W trzeciej kolejce spotkań II grupy II ligi piłki siatkowej STS Olimpia Sulęcin rozegra pierwsze spotkanie we własnej hali. Naszej drużynie już na początku rozgrywek przyszło rozegrać spotkanie derbowe z niezwykle niewygodnym przeciwnikiem, a punkty akurat w tym spotkaniu będą bardzo ważne. Obie drużyny nie mogą zaliczyć startu ligi do udanych i wspólnie okupują z zerowym dorobkiem puntkowym dwa ostatnie miejsca w tabeli. Olimpia wyprzedza AZS tylko dzięki jednemu setowi ugranemu w Żaganiu.

W wypowiedzi dla Radia Zachód, przed dzisiejszym pojedynkiem, trener zespołu gości – Tomasz Paluch wspomniał, że powodem słabszej dyspozycji jego drużyny wynika z braku odwagi i pewności, co powoduje że brakuje na boisku tego czegoś, co pozwoliłoby wygrać poprzednie spotkania, natomiast liczy na przełamanie w dzisiejszym spotkaniu.

Jednak trener Olimpii – Łukasz Chajec – także sądzi, że uda się jego drużynie przełamać w pojedynku z Zieloną Górą. W obu poprzednich spotkaniach była ogromna szansa na zdobycie punktów, dlatego też mecz we własnej hali, z drużyna, która także nie zdobyła punktów powinien być do tego dobrą okazją.

Mecze pomiędzy Olimpią a AZS UZ Zielona Góra, zawsze – bez względu na rangę – były widowiskowe i wyzwalały duże pokłady emocji. Dlatego też o końcowym wyniku mogą zadecydować takie elementy jak dyspozycja dnia, czy też przede wszystkim – wsparcie kibiców. Zapraszamy więc wszystkich na to spotkanie, które rozpocznie się dziś o godzinie 17:00 w hali Liceum Ogólnokształcącego. Biletym w cenie 5 zł (normalny) i 3 zł (ulgowy) można zakupić bezpośrednio przed meczem.

plakat-a2-bez-molex

Marek Dębowski

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS