Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej wyrazy uznania i podziękowania za wysiłek, zaangażowanie, profesjonalizm i empatię w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz mieszkańców Gminy Sulęcin – powiedział podczas spotkania z pracownikami 16 listopada dyrektor Ośrodka Andrzej Żelechowski.

W spotkaniu uczestniczyli również wszyscy pracownicy świetlic środowiskowych podlegli Ośrodkowi, jak również przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Szczepański, burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie Sławomir Słonik.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

W swoim liście gratulacyjnym przekazanym dyrektorowi ośrodka burmistrz Sulęcina napisał między innymi: „…To dzięki wyrozumiałości, ogromnemu doświadczeniu i dojrzałemu podejściu do ludzkich problemów realizują Państwo jeden z najważniejszych aspektów życia społecznego, jakim jest solidarność i wsparcie osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej…”.

Maciek Barden

4 odpowiedzi na ten artykuł
  1. Jest dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie
    a nie ma dyrektora Szkoły Podstawowej Im. Jana Pawła II w Sulęcinie.

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin