Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Z okazji Dnia Kobiet miłe i rodzinne spotkanie mieszkanek sołectwa Grochowo odbyło się 18 marca w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej i Świetlicy Środowiskowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Grochowie. Organizatorem imprezy był sołtys Grochowa Marek Szreder i Rada Sołecka.

W programie artystycznym pod kierunkiem Jolanty Tymczyn wystąpiły dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe: Ewelina Gerszewska, Lena Misiewicz, Nikola Tymczyn, Kacper Bajdyszak, Kuba Gułaj, Lila Bajdyszak, Elena Majewska, Lena Szumlewicz, Natalka Tymczyn, Tomek Gułaj i solistka Zosia Owczarczyk.

Podczas uroczystości zebrane Panie zobaczyły film przygotowany przez Ewę Małecką pt. „Grochowo dawniej. Grochowo dziś”. W montażu filmowym wykorzystano archiwalne zdjęcia i filmy z okazji minionych obchodów dni kobiet.

Serdeczne życzenia i słodki prezent od burmistrza Sulęcina Dariusza Ejchart i dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej Andrzeja Żelechowskiego przekazała Paniom zastępczyni burmistrza Iwona Walczak. Męska część sołectwa wręczyła wszystkim Paniom kwiaty, fotografie z lat młodości i przygotowała loterię fantową, w której wygrywały wszystkie losy. Zebrane grono kobiet otrzymało również laurki wykonane przez dzieci Świetlicy Środowiskowej z Grochowa. W święcie uczestniczyła także koordynatorka Świetlic Środowiskowych Ośrodka Pomocy Społecznej z Sulęcina Aldona Żuk. Uroczystość zakończyła się przy kawie, ciastkach, owocach, lampce wina i wspólnych rozmowach.


Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS