Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

11 czerwca 2017 r. na terenie Świetlicy Środowiskowej w Trzebowie działającej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Sulęcinie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka dla uczestników świetlicy, ich rodzin oraz mieszkańców miejscowości. Wychowawca świetlicy, Agnieszka Polechajło, przygotowała wiele atrakcji, w tym: przeciąganie liny, biegi w worku, rzuty hula hop i piłeczką do celu oraz wiele innych.

Do obchodów przyłączyli się również strażacy ochotnicy z miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy udzielali dzieciom podstawowych instrukcji z zakresu ratowania życia ludzkiego za pomocą sztucznego oddychania i działań w powiadamianiu o zaistniałych zagrożeniach. Dzieci skorzystały z malowania twarzy i miały możliwość obejrzenia okolic Trzebowa z wysięgnika z koszem umieszczonego na samochodzie strażackim, który udostępniła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie. Dodatkową atrakcją było trafienie strumieniem wody do celu przy pomocy węża gaśniczego podłączonego do strażackiego wozu bojowego.

Organizatorzy zadbali również o napoje, słodycze i kiełbaski z rożna.

Organizatorem imprezy była Świetlica Środowiskowa Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie, Sołtys Trzebowa, pan Stanisław Chabza, Rada Sołecka oraz Straż Pożarna z Trzebowa i Sulęcina.

W obchodach Dnia Dziecka w Trzebowie uczestniczyli również mieszkańcy, rodzice dzieci, które uczęszczają na zajęcia w Świetlicy Środowiskowej, Zastępca Burmistrza Sulęcina Iwona Walczak, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie Andrzej Żelechowski oraz Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Tursku Alina Konopko-Żelechowska.

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie
Andrzej Stefan Żelechowski

1 odpowiedź na ten artykuł

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Reklama Sulęcin