Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Promowane

W drugim dniu Memoriału Romana Sobczyka, który odbył się 14 maja na Stadionie Miejskim im. Stanisława Ożoga w Sulęcinie, do rozgrywek w piłkę nożną zgłosiło swój udział młodzież szkolna, która wystawiła dwie drużyny dziewczęce i pięć drużyn chłopców.

Memoriał otworzyła zastępca burmistrza Iwona Walczak, małżonka Romana Sobczyka, Maria Sobczyk z córką Sylwią i zięciem Piotrem oraz wnuczkami Hanią i Leną. Rozgrywki dziewcząt trwały dwa razy po piętnaście minut, a w kategorii chłopców w systemie każdy z każdym, dwa razy po dziesięć minut. Wszystkie mecze sędziowali: Zenon Kurasik, Marian Kałuża i Michał Kmak.

W kategorii dziewczęta I miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina, a II miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II z Sulęcina. W kategorii chłopcy I miejsce zajęła drużyna „Słodkie Grubaski”, II miejsce drużyna „Ambrozja” z Grochowa, III miejsce drużyna „Adepci Przemka”, IV miejsce drużyna Klub Sportowy z Glisna i V miejsce drużyna GKS Bledzew. Najlepszą zawodniczką memoriału została Sandra Walkowiak uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków z Sulęcina, a najlepszym zawodnikiem Kornej Dawidowicz z GKS Bledzew. Puchary i vouchery za trzy pierwsze miejsca i najlepszym zawodnikom wręczyła zastępca burmistrza Iwona Walczak, Maria Sobczyk, prezes MKS „Stal” Sulęcin Piotr Grygorcewicz i Wojciech Rosiński z MKS „Stal” Sulęcin.

Organizatorem Memoriału Romana Sobczyka byli pracownicy Sulęcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS