Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Poseł do Parlamentu Europejskiego, Dariusz Rosati, odwiedził Sulęcin po raz czwarty. Tym razem, celem jego wizyty było omówienie jego zdaniem pozornie dobrej koniunktury ekonomicznej naszego kraju oraz koszty wprowadzonej niedawno „Dobrej zmiany”.

Zaproszony przez sulęciński Klub Obywatelski, prof. Dariusz Rosati, pochylił się także nad problematyką programu „Rodzina 500 plus”, a także zwrócił uwagę na fakt, iż Polska niebawem zazna znacznego spowolnienia gospodarczego.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Po przemówieniu, przyszła pora na pytania. Sulęcinianie zgromadzeni w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej ochoczo prowadzili dyskurs z zaproszonym posłem, który starał się sprostać postawionym mu pytaniom dotyczącym najczęściej najbliższej przyszłości naszego kraju.

Maciej Zacharczuk

4 odpowiedzi na ten artykuł
  1. Profesor Dariusz Rosati wypadł bardzo dobrze. Mimo sporych zastrzeżeń do obecnej sytuacji w kraju i troski o przyszłość pełnej kasandrycznych wizji ,to można było odnieść wrażenie, że wiele działań rządu budzi jego sympatie i uznanie. Ciekawe spotkanie pozbawione pustej retoryki i napastliwości w stosunku do politycznej konkurencji.

  2. A cóż to za twór „sulęciński Klub Obywatelski”? Sądząc po zamieszczonych fotografiach to nie tylko „obywatele” ale i „towarzysze” byli obecni na sali.

  3. No dla niego to napewno nie Dobra Zmiana on tak jak wybitny sedzia Rzeplinski chcialby aby zostalo po staremu tak jak bylo

Napisz komentarz

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin