Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Media Expert Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

Masz co najmniej osiemnaście lat? Chcesz podnieść kwalifikacje i zwiększyć swoje szansę na rynku pracy? Przed Tobą być może jedna z najważniejszych decyzji w życiu? Nie czekaj! Już dziś sprawdź ofertę naszej szkoły i zacznij naukę w Żaku zimą! Rekrutacja zimowa trwa do 31 marca! Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej i dowód osobisty, by zapewnić sobie lepszy start w dorosłość.

Wybór ścieżki zawodowej to czasami karkołomne zadanie. Znaczna część absolwentów wyższych uczelni ma problemy ze znalezieniem pracy. Minęły czasy, gdzie dyplom ukończenia uczelni wyższej otwierał drzwi do upragnionych stanowisk. Teraz ambitne osoby szturmem korzystają ze wszystkich możliwości samokształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Więcej, szybciej, lepiej – te pożądane aktualnie przymiotniki decydują często o wyborze miejsca do dalszego samorozwoju. Okazuje się, że ludzie kierujący się tą zasadą, często osiągają wyznaczony cel, jakim jest sukces zawodowy! Trend szkoleniowy trwa. Wśród najbardziej cenionych form podnoszenia kwalifikacji znalazły się te, oferowane aktualnie w Szkole Żak w Gorzowie Wlkp.

Edukacja w „Żaku” trwa rok lub dwa lata, w zależności od wybranego kierunku. Dwuletnie darmowe szkoły policealne pozwalają na uzyskanie tytułu technika na takich kierunkach, jak między innymi: administracja, bhp, rachunkowość, kosmetyka, opiekun DPS, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Nie można nie wspomnieć także o szkołach jednorocznych, które w doskonały sposób uzupełniają zdobytą wcześniej wiedzę lub stanowić mogą alternatywę dla dotychczasowego zajęcia. Do wyboru: sekretarka medyczna, opiekunka środowiskowa, opiekun medyczny, florysta czy dekorator wnętrz. Z szerokiej oferty edukacyjnej mogą skorzystać zarówno absolwenci szkół średnich (nie wymagana matura), osoby dorosłe chcące zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe bez wykształcenia średniego, jak i studenci. Trwa również nabór do bezpłatnego liceum ogólnokształcące dla dorosłych.

Słuchacze szkoły dwuletniej i liceum otrzymują legitymację szkolną upoważniającą do ulgowych przejazdów komunikacją miejską i PKP. Warto dodać, że „Żak” nie pobiera tzw. wpisowego oraz bezpłatnie wydaje zaświadczenia do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u i innych urzędów. Przy zapisie słuchacz otrzymuje pisemną gwarancję, że szkoła nie pobiera żadnych ukrytych opłat i kar umownych.
Warto wspomnieć o trybie nauczania, który odbywa się wyłącznie zaocznie, w soboty i niedziele, co 2 tygodnie. Takie rozwiązanie pozwala na połączenie życia zawodowego z nauką. Pełny grafik, wytężony tryb życia, dzięki możliwości weekendowej nauki nie będzie już przeszkodą do realizowania planów edukacyjnych. To bardzo dobre rozwiązanie dla absolwentów liceum, chcących szybko zdobyć wartościowy zawód, ale i dla studentów pragnących posiąść nowe kwalifikacje, w tych, jakże dynamicznie zmieniających się warunkach na rynku pracy.
Forma kształcenia proponowana przez Szkołe Żak stanowi doskonałą możliwość podniesienia kwalifikacji oraz  zwiększenia swojej atrakcyjności w oczach pracodawców. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę? 

Wejdź na https://gorzow-wielkopolski.zak.edu.pl/ i sprawdź pełną ofertę szkoły!
Odwiedź nas : ul. Sikorskiego 8, IV piętro, Gorzów Wlkp

art. sponsorowany

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Reklama Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin